Sayfa 532/651 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

Alıntı Originally Posted by odasdemir2017 Yazıyı Oku
    Sitenin ilk sayfasında çıkan Sıemens elektrikli süpürgenin fiyatını başka siteleri ile karşılaştırdım, fiyat süper. Hepsi burada 1450 TL. den satıyor, Bunların fiyatı 949 TL. YTD.
    desene yine tedarikçileri dolandıracak.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. ne gibi bir akibet hareketiymiş o??? o haberlerin kaynağı ne ki?

3. Internet sitesinde satılan ürünler çoğunlukla samsung alınan ürünleri teslim ediyorsa güzel haber yakın olabilir

4. İnternet sitesi şuanda bimeksemi ait yoksa başka bir firmaya mi verilmiş bir kap haberlerine bakin

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    desene yine tedarikçileri dolandıracak.
    çiftlikbankın teknoloji versiyonu, TEKNOBANK

6.  Alıntı Originally Posted by Baran Deniz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar resmi olmamakla birlikte gelen haberlere göre bu hafta akibet hareketi yaşanacak hissede . Kesinlikle yatırım tavsiyesi al sat tut tavsiyesi değildir.
    Gelen haberlerin kaynağını ve içeriğinide paylaşta millet kötü niyetli sanmasın seni..

7.  Alıntı Originally Posted by kesebe Yazıyı Oku
    Gelen haberlerin kaynağını ve içeriğinide paylaşta millet kötü niyetli sanmasın seni..
    Arkadaşlar iyi niyetli olsam ne olmasam ne aynı gemideyiz bir beklentiyi aktarayım dedim . İyi niyet kötü niyet muhasebesine gerek yok hafta içi anlarsınız ne hareketi olduğunu kesnlikl yatırım al tut sat tavsiyesi değildir

8. karasakal_saban_1966

2 gün önce

5 Oy

.

.
    BU GEMİSİYLE BERABER MUREKTABINIDA kURTARACAK İNŞALLAH.ÇÜNKÜ VİNÇİN HALATİ SAĞLAM YOKSA BUKADAR DAYANAMAZDI BEKLİYEN LERE HAYIRLI OLSUN

Sayfa 532/651 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •