Sayfa 548/651 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Sıra kime geliyor akpaz dan sonra
    Dmis de atılmış

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Buda gidici gibi satsakmı

3. Bir taraftan yeni halka arzlar bir tataftan kottan atmalar suyu çıktı bu işin

4. Kimde bunca kağıt, sadece ky demi? Arkadaş hisse alan burda bende aranızdayım diyor, aktif 3 forum sitesi var yazanlara baksanız ky çok az. Hadi alıp yazmayan var diyelim ama yine karşılamıyor.. Ciddi sayıda lot ky de değil..
    Gerçi bu halede bu soruyla düştüm ama dur bakalım, böyle gitmez belki yarın bir haber düşer artık, ne yalan söyleyim ümitli değilim...

5. arkadaşlar neden kimse pasta paylaşmıyor rica etsem pazartesi ve bugünün pastalarını paylaşırmısınız

6.  Alıntı Originally Posted by kesebe Yazıyı Oku
    Kimde bunca kağıt, sadece ky demi? Arkadaş hisse alan burda bende aranızdayım diyor, aktif 3 forum sitesi var yazanlara baksanız ky çok az. Hadi alıp yazmayan var diyelim ama yine karşılamıyor.. Ciddi sayıda lot ky de değil..
    Gerçi bu halede bu soruyla düştüm ama dur bakalım, böyle gitmez belki yarın bir haber düşer artık, ne yalan söyleyim ümitli değilim...
    %5 ve üzeri paya sahip hiç ortağımız yok bu kesin. Söylenecek çok şey var da. Neyse moralimiz zaten bozuk...Akgiray utanmadan bir de twitlerda gündemle ilgili paylaşımlarda bulunuyor

7. Öncelikle herkese geçmiş olsun,

Tam 12 ay önce bu zamanlar hisse fiyatının aşırı düştüğünü görünce şöyle bir inceleyeyim bilançoları demiştim, belki bir şeyler çıkar diye. Bilançolara baktığımda eyvah bu şirket kırmızı çizgiyi geçeli çok olmuş dedim ve buraya geldim alical ve kaftan forumda dertleşiyor, yapmayın etmeyin demeye kalmadan, speğin adamı mı dersin, hissen yok bas git mi dersin... o zamanlar hisse 0.70 civarındaydı 1.0-1.5 TL maliyetli olsanız bile paranızın en fazla yarısını kaybetmiştiniz bugün gelinen noktada neredeyse tamamı.

Borçlularına borçlara karşılık hisse vermeyi teklif ediyor, aklı mantığı az buçuk yerinde olan biri zaten bunun rasyonel bir teklif olmadığını anlar. Vatan bilgisayar kiraya 1 lira ödüyor, avm dekilerr ise 6 lira ödüyor. Hepsiburada gibi internet üzerinden satış yapanlar ise neredeyse hiç ödemiyor. AVM devri kapanalı çok oldu, ancak yöneticiler çok geç uyandı, uyandığında da zaten iş işten geçmişti. Şirketin öz sermayesi -360 milyon TL, internet sitesini bile kiralamış faliyet sıfır, bu tahtanın şu ana kadar çoktan kapanmış olması gerekirdi.

Bu arada eryikop diye biri vardı, "ya spek beni zengin edecek yada birlikte batacaz" diyen hala buralarda mı?

8.  Alıntı Originally Posted by PARDUS Yazıyı Oku
    Öncelikle herkese geçmiş olsun,

Tam 12 ay önce bu zamanlar hisse fiyatının aşırı düştüğünü görünce şöyle bir inceleyeyim bilançoları demiştim, belki bir şeyler çıkar diye. Bilançolara baktığımda eyvah bu şirket kırmızı çizgiyi geçeli çok olmuş dedim ve buraya geldim alical ve kaftan forumda dertleşiyor, yapmayın etmeyin demeye kalmadan, speğin adamı mı dersin, hissen yok bas git mi dersin... o zamanlar hisse 0.70 civarındaydı 1.0-1.5 TL maliyetli olsanız bile paranızın en fazla yarısını kaybetmiştiniz bugün gelinen noktada neredeyse tamamı.

Borçlularına borçlara karşılık hisse vermeyi teklif ediyor, aklı mantığı az buçuk yerinde olan biri zaten bunun rasyonel bir teklif olmadığını anlar. Vatan bilgisayar kiraya 1 lira ödüyor, avm dekilerr ise 6 lira ödüyor. Hepsiburada gibi internet üzerinden satış yapanlar ise neredeyse hiç ödemiyor. AVM devri kapanalı çok oldu, ancak yöneticiler çok geç uyandı, uyandığında da zaten iş işten geçmişti. Şirketin öz sermayesi -360 milyon TL, internet sitesini bile kiralamış faliyet sıfır, bu tahtanın şu ana kadar çoktan kapanmış olması gerekirdi.

Bu arada eryikop diye biri vardı, "ya spek beni zengin edecek yada birlikte batacaz" diyen hala buralarda mı?
    Evet burdayım.....
    Şimdi sen ne diyorsun battı mı diyorsun....
    Yoksa film yeni mi başlayacak....
    Evet yine diyorum spek beni ya çok zengin edecek yada kendisiyle birlikte benide batıracak....

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 548/651 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •