Sayfa 549/651 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

Alıntı Originally Posted by PARDUS Yazıyı Oku
    Öncelikle herkese geçmiş olsun,

Tam 12 ay önce bu zamanlar hisse fiyatının aşırı düştüğünü görünce şöyle bir inceleyeyim bilançoları demiştim, belki bir şeyler çıkar diye. Bilançolara baktığımda eyvah bu şirket kırmızı çizgiyi geçeli çok olmuş dedim ve buraya geldim alical ve kaftan forumda dertleşiyor, yapmayın etmeyin demeye kalmadan, speğin adamı mı dersin, hissen yok bas git mi dersin... o zamanlar hisse 0.70 civarındaydı 1.0-1.5 TL maliyetli olsanız bile paranızın en fazla yarısını kaybetmiştiniz bugün gelinen noktada neredeyse tamamı.

Borçlularına borçlara karşılık hisse vermeyi teklif ediyor, aklı mantığı az buçuk yerinde olan biri zaten bunun rasyonel bir teklif olmadığını anlar. Vatan bilgisayar kiraya 1 lira ödüyor, avm dekilerr ise 6 lira ödüyor. Hepsiburada gibi internet üzerinden satış yapanlar ise neredeyse hiç ödemiyor. AVM devri kapanalı çok oldu, ancak yöneticiler çok geç uyandı, uyandığında da zaten iş işten geçmişti. Şirketin öz sermayesi -360 milyon TL, internet sitesini bile kiralamış faliyet sıfır, bu tahtanın şu ana kadar çoktan kapanmış olması gerekirdi.

Bu arada eryikop diye biri vardı, "ya spek beni zengin edecek yada birlikte batacaz" diyen hala buralarda mı?
    Satmayan bi ben mi kaldım
    Bu satılanları kim aldı acaba....

120 milyon lot kimde acaba...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by PARDUS Yazıyı Oku
    Öncelikle herkese geçmiş olsun,

Tam 12 ay önce bu zamanlar hisse fiyatının aşırı düştüğünü görünce şöyle bir inceleyeyim bilançoları demiştim, belki bir şeyler çıkar diye. Bilançolara baktığımda eyvah bu şirket kırmızı çizgiyi geçeli çok olmuş dedim ve buraya geldim alical ve kaftan forumda dertleşiyor, yapmayın etmeyin demeye kalmadan, speğin adamı mı dersin, hissen yok bas git mi dersin... o zamanlar hisse 0.70 civarındaydı 1.0-1.5 TL maliyetli olsanız bile paranızın en fazla yarısını kaybetmiştiniz bugün gelinen noktada neredeyse tamamı.

Borçlularına borçlara karşılık hisse vermeyi teklif ediyor, aklı mantığı az buçuk yerinde olan biri zaten bunun rasyonel bir teklif olmadığını anlar. Vatan bilgisayar kiraya 1 lira ödüyor, avm dekilerr ise 6 lira ödüyor. Hepsiburada gibi internet üzerinden satış yapanlar ise neredeyse hiç ödemiyor. AVM devri kapanalı çok oldu, ancak yöneticiler çok geç uyandı, uyandığında da zaten iş işten geçmişti. Şirketin öz sermayesi -360 milyon TL, internet sitesini bile kiralamış faliyet sıfır, bu tahtanın şu ana kadar çoktan kapanmış olması gerekirdi.

Bu arada eryikop diye biri vardı, "ya spek beni zengin edecek yada birlikte batacaz" diyen hala buralarda mı?
    100 bin lot daha almayı düşünüyorum...
    Sence burdan Aşağı yolu varmı yoksa burdan döner mi?

3.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    100 bin lot daha almayı düşünüyorum...
    Sence burdan Aşağı yolu varmı yoksa burdan döner mi?

Şirketin bildiğim kadarıyla aktif 8 şubesi var. Darboğazdan çıkabilmek adına bir çok girişimi var lakin sonuç alamıyorlar. Zararda olanlar inşallah kurtarır.
    Duhul 2009..

4.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    kottan atılırsa alacaklılara sunacağı hiç bir plan kalmıyor. Bu sebeple Akgirayın gireceği yer hapis olur.
    ytd
    Insanlari yanlis yonlendirmeyin.kimse bor yuzunden hapise girmiyor.sadece sigortali maasinin 4\1 ine el konuluyor.adam omur boyu borclu olur.uzerine tum mal varliginida yakin bir cevresine esine vs devreder yine kirallar gibi yasar.o eskidendi borc yuzunden hapise girmek.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kesebe Yazıyı Oku
    Kimde bunca kağıt, sadece ky demi? Arkadaş hisse alan burda bende aranızdayım diyor, aktif 3 forum sitesi var yazanlara baksanız ky çok az. Hadi alıp yazmayan var diyelim ama yine karşılamıyor.. Ciddi sayıda lot ky de değil..
    Gerçi bu halede bu soruyla düştüm ama dur bakalım, böyle gitmez belki yarın bir haber düşer artık, ne yalan söyleyim ümitli değilim...
    Sizde insanlari yanlis yonlendiyorsunuz.hic bir zengin kalkip bu kagit hiseseni almaz.belki kumar niyetine 10.000 tl civari ya artar ya batarsa diye almis olabilir.batsada zaten bu mevla onlari sarsmaz.hissenin cogu ky dadir.tek form sitesi bu degil bir cok sitelere bakin ordan pay bicin.birde formlara hic uye olmayan kylarda var.

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Sizde insanlari yanlis yonlendiyorsunuz.hic bir zengin kalkip bu kagit hiseseni almaz.belki kumar niyetine 10.000 tl civari ya artar ya batarsa diye almis olabilir.batsada zaten bu mevla onlari sarsmaz.hissenin cogu ky dadir.tek form sitesi bu degil bir cok sitelere bakin ordan pay bicin.birde formlara hic uye olmayan kylarda var.

Bundan eminsiniz Daha neden bu kadar heyacan yapıyorsunuz....
    Alanlarda satanlarda küçük yatırımcı (sizin analinize göre) bırakın eyleşelim

7. Bu hissede %5 ve üzeri hisseye sahip hiç bir yatırımcı yok. Bu bilinen bir gerçek. Aksi halde şirketin KAP sayfasında yer almak zorunda.

8.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    Bu hissede %5 ve üzeri hisseye sahip hiç bir yatırımcı yok. Bu bilinen bir gerçek. Aksi halde şirketin KAP sayfasında yer almak zorunda.
    Farklı 90 hesapda % 1 hisse olsa toplamda %90 eder

Sayfa 549/651 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •