Sayfa 649/651 İlkİlk ... 149549599639647648649650651 SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. İflas için neyi bekliyorlar. Anlayamadım...

2.  Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    İflas için neyi bekliyorlar. Anlayamadım...
    Bir masa ve sandalyeden ibaret artık fakat iflas yok. Yığınla borç ve dava acaba neyi bekliyorlar...

3. Endeks 110 bin olmuş şöyle kazandım böyle 2'ye katladım sözcükleri havada uçuşuyorken Şu Covid 19 sürecinde teknoloji firmalarının önemi bir daha netleşmişken bundan yararlanamamak ne acı. Tüm sermayesini buraya gömenlere Allah sabırlar versin...Bunda da bir hayır vardır. Kazanmak bize nasip değilmiş...

4. Buradan Devlet yetkililerine sesleniyorum. Bimeks markası heba olup gitti. Yeni Dünya düzeninde (Pandemi sürecinde) marka olmak çok zor. Hele ki teknoloji sektöründe büyük birleşme ve satın almaların olduğu bir dönemde Varlık Fonu olarak uyuyan devi uyandırsak. Tahsisli ise tahsisli sermaye artırımı ile veyahut başka bir model ile Türkiye nin bir Amazon gibi markaya ihtiyacı var diye sesli olarak düşüncemi dile getirdim. Online alışveriş sitesi hemde Yerli ve milli neden olmasın...
    Son düzenleme : apeyron; 15-07-2020 saat: 14:35.

5. Kardeş paydaşları firma ile ilgili bir gelişme yok mu?

Benim bildiğim Çekmeköy de küçük bir ofiste hayatına devam ediyormuş. Bimeks çalışanları belli aralıklarla protesto için dükkan önüne gidiyorlarmış. Tazminat hakları için Murat Akgiray la tartışıyorlarmış. Borç benim değil şirketin diyormuş.

Bimeks.com.tr alan adı bi süredir boşta idi tekrardan Bimeks olarak alan adı alınmış ama sayfa aktif değil tabi. Anlamadığım krediye batık fiyata satın alarak şirketi kurtarma yoluna mı gidecekler.

6.  Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Kardeş paydaşları firma ile ilgili bir gelişme yok mu?

Benim bildiğim Çekmeköy de küçük bir ofiste hayatına devam ediyormuş. Bimeks çalışanları belli aralıklarla protesto için dükkan önüne gidiyorlarmış. Tazminat hakları için Murat Akgiray la tartışıyorlarmış. Borç benim değil şirketin diyormuş.

Bimeks.com.tr alan adı bi süredir boşta idi tekrardan Bimeks olarak alan adı alınmış ama sayfa aktif değil tabi. Anlamadığım krediye batık fiyata satın alarak şirketi kurtarma yoluna mı gidecekler.
    Bimeks hisse devir antlaşması,bu şirketlemi alakalı,bilgisi olan yazarmı

7. Sayın mahuli genyh de yokmu gelişme?
     Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Bimeks hisse devir antlaşması,bu şirketlemi alakalı,bilgisi olan yazarmı
    MAR-LX1M cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 649/651 İlkİlk ... 149549599639647648649650651 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •