Sayfa 210/651 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

2. Bu kitapsızlarin yaptıklarını kitaba uygun buluyorsan sana bir şey demiyorum

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Asilefe Yazıyı Oku
    Bu kitapsızlarin yaptıklarını kitaba uygun buluyorsan sana bir şey demiyorum

Dostum sen kitapları karıştırıyorsun!
    Adam yasal dolandırıcılıkta master yapmış!

4. Doğrudur

5. SPK denen kurumdan kaynaklanıyor. Siz açık açık soygun yapıldığına dair somut evraklar da sunsanız hiç bir sonuç alınamıyor.
    Böyle bir düzen nerede var. Zarar eden bir şirketin %96.5 kısmı halkın eline verilmesine ama halen şirketi zarar ettirenin yönetmesine, halkın eline verdikten sonra güya tedbir amaçlı yakın izleme pazarına alınmasına müsaade eden SPK değil mi. Halka açıklık oranı %53 iken bu duruma gelineceği aşikardı. En azından o saatten sonra patronun hisse satışını durduracaksın. Ama niyet kötü olunca bugünkü sonuç kaçınılmaz oluyor. BİST 120 bine vurmuş, bunlar yatırımcıyı soymak için fırsat olarak görmüş. Nereye başvuru yaparsanız yapın bütün başvurular SPK ya gidiyor. SPK bu işin suçlusu benim der mi. Demez. Bu işin sorumlusu SPK. SPV KAP bildirimi yapmadan milyonlarca hisseyi satmış ve SPK bunun karşılığı cüzi bir göstermelik ceza kesiyor. Yatırımcının zararı ne olacak?

6.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    SPK denen kurumdan kaynaklanıyor. Siz açık açık soygun yapıldığına dair somut evraklar da sunsanız hiç bir sonuç alınamıyor.
    Böyle bir düzen nerede var. Zarar eden bir şirketin %96.5 kısmı halkın eline verilmesine ama halen şirketi zarar ettirenin yönetmesine, halkın eline verdikten sonra güya tedbir amaçlı yakın izleme pazarına alınmasına müsaade eden SPK değil mi. Halka açıklık oranı %53 iken bu duruma gelineceği aşikardı. En azından o saatten sonra patronun hisse satışını durduracaksın. Ama niyet kötü olunca bugünkü sonuç kaçınılmaz oluyor. BİST 120 bine vurmuş, bunlar yatırımcıyı soymak için fırsat olarak görmüş. Nereye başvuru yaparsanız yapın bütün başvurular SPK ya gidiyor. SPK bu işin suçlusu benim der mi. Demez. Bu işin sorumlusu SPK. SPV KAP bildirimi yapmadan milyonlarca hisseyi satmış ve SPK bunun karşılığı cüzi bir göstermelik ceza kesiyor. Yatırımcının zararı ne olacak?
    bak bu yazdıgın doğru katılıyorum.

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

7.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    SPK denen kurumdan kaynaklanıyor. Siz açık açık soygun yapıldığına dair somut evraklar da sunsanız hiç bir sonuç alınamıyor.
    Spv den yapilan usulsuz satis icin rekor ceza yediler cüzi bir rakam değildi iyi bir ceza aldılar akgiray cezayı ödemek için daha fazla hisse satti dolayısıyla ceza bize kesilmiş oldu

Sayfa 210/651 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •