Sayfa 647/651 İlkİlk ... 147547597637645646647648649 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. 11-09-2017, 11:17 #5822 Perse Perse şu an forumda
    Üye

Duhul
    Mar 2017
    Gönderi
    163
    Alıntı Originally Posted by Perse Yazıyı Oku
    Asıl konuşması gerekenler konuşmuyor iken burada neredeyse küçük ölçekli bir kitap basacak kadar yazı yazılmış ne yazık ki çoğu, kişilerin birbirine sataşmasından oluşuyor. Çok az önemli veriler paylaşan kişiler var ama boş lafların arasından o bilgileri bulmak bu moral bozukluğuyla güç oluyor. Bu saatten sonra benim hisse satacak düşüncem yok maliyet düşürecek düşüncemde yok param pul olmuş. Burada yazılanlarla hisseye yeni girecek yatırımcı olacağını tahmin etmiyorum. Kimse göz göre göre bataklığa girmez aptal olması lazım ( düşük tutarlarla eğlenmek için girenler hariç). Şirketi kuran ve yönetenler herkesi kandırmış ve şirketin içini boşaltmış bilanço durumun aynası ( Köy bakkalları dair daha iyi yönetiliyor.) Birde şu hisselerini satmak için başvuru yapan yöneticiler hisselerini sattığı zaman bilgi vermek zorundalar mı? 0,55 gibi rakamlardan satan yöneticiler neden bilgi gönderdiler kap'a ve diğerleri sattıysa neden herhangi bir bilgi yok sattıklarına dair.
    8 eylülde yazmış olduğum bu yorumda ( Birde şu hisselerini satmak için başvuru yapan yöneticiler hisselerini sattığı zaman bilgi vermek zorundalar mı? 0,55 gibi rakamlardan satan yöneticiler neden bilgi gönderdiler kap'a ve diğerleri sattıysa neden herhangi bir bilgi yok sattıklarına dair. ) bu soruya bilenler cevap verebilir mi bunun nasıl bir açıklaması olur....

2. Adamlar teknoloji parekendeciliğini birakıp inşaat işine girmişler

Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bu şirketin Bimeks ile ilgisi yok ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu şirketin Bimeks ile ilgisi yok ..
    Neden uzantılarıda aynı adreste ataşhir de bence bunlar onlar. şirket isminin uzantısına bak birebir aynı

Neden uzantılarıda aynı adreste ataşhir de bence bunlar onlar. şirket isminin uzantısına bak birebir aynı
    Bmeks hissesinin ait olduğu şirket : BİMEKS BİLGİ İŞLEM VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL TİCARET SİCİL MEMURLUĞU 270380 SİCİL NUMARALI

Sizin web adresini yazdığınız şirket : BİMEKS DIŞ TİCARET İNŞAAT VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL TİCARET SİCİL MEMURLUĞU 252537 SİCİL NUMARALI

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bmeks hissesinin ait olduğu şirket : BİMEKS BİLGİ İŞLEM VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL TİCARET SİCİL MEMURLUĞU 270380 SİCİL NUMARALI

Sizin web adresini yazdığınız şirket : BİMEKS DIŞ TİCARET İNŞAAT VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL TİCARET SİCİL MEMURLUĞU 252537 SİCİL NUMARALI
    Bu kadar benzerlikte bir isim olması sizce tesadüfmü yoksa bu şirket bir iki ufak değişiklikle akgirayların işlettiği şirket mi. Bence bimeks ismini yaşatmak için kurulmuş bir şirket geçmişteki halka açık şirketle bağını koparmak için ayrı bir şirket doğal olarak ama sahipleri bence aynı yoksa bu kadar isim benzerliğiyle ticaret yapma şansı karakoldan biter

Bu kadar benzerlikte bir isim olması sizce tesadüfmü yoksa bu şirket bir iki ufak değişiklikle akgirayların işlettiği şirket mi. Bence bimeks ismini yaşatmak için kurulmuş bir şirket geçmişteki halka açık şirketle bağını koparmak için ayrı bir şirket doğal olarak ama sahipleri bence aynı yoksa bu kadar isim benzerliğiyle ticaret yapma şansı karakoldan biter
    Akgiray ile ilgisi yok diğer şirketin.. Ticaret sicilde başkası görünüyor.. Ayrıca bu şirket de eski bir şirket yeni değil.

Sayfa 647/651 İlkİlk ... 147547597637645646647648649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •