Sayfa 558/651 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Zaten büyük vurgun banka kredileri tahvil sahipleri ve tedarikciler hisse sahipleri onların yanında pek yer bulamaz hissenin bu kadar çok düşmesi bizden daha fazla diğer alacaklar da baskı oluşturuyor diye düşünüyorum. Bu adiler soysuzlar bunun hesabını yapıyorlardır

2. Asıl hukuksal boyutu onlar oluşturacak büyük ihtimalle yurtdışı kaçışları olacaktır eş ve çocukları gitmiş olabilir.

3. Bu soysuzlar darbeyi biliyorlardı şirketin içini zaten boşaltmış lardi ve darbe başarılı olsaydı hesap verme durumları olmayacaktı ama darbe başarısız olunca kaçırdıkları paraların hesabını büyük alacaklılara vermek zorunda kaldılar.

4. Ben sizin iyi niyetli olduğunuzu düşünmüyorum Hisseniz yok burda ne işiniz var uyarmışta vs bilmem ne imiş resmen insanlara sat baskısı kurmaya çalışıyorsun ben dedim demek için buraya yazıyorsun bu suçtur isteyen istediğini yapar hissen yoksa gelip burda ahkam kesme
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bunun 10/1 ni söyleyen bizlere etmediğin(iz) hakaret kalmamışdı
    Bakıyorum 12 krşda hala aklın başına gelmemiş..
    Gelmemiş ki hala insanlara yanlış akıl veriyorsun
    Şöyle ki:Arkadaşlar yok whatsap mış ,yok avukatmış ,yok bimer miş,yok cimer miş boş hayallere kapılmayın...
    Ben bugüne kadar sonuç alabileni görmedim...
    Ya durumu kabullenin gereğini yapın ve üzerine bir bardak su için ,yada ya herru ya merru gözüyle bakın filmin sonunu Akgiray larla beraber izleyin....
    Tercih de karar da sizin...

saygılar/başarılar

5. Bu satanlar bu fiyatlardan neden satar....
    Alanlar neden alır....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Tedarikçilerin bırakın Bmekse mal vermesini bu kurlarla/gelinen ekonomik durumda kendileri batmazlarsa şükretsinler...
    Efendiler efendiler dolar kuru 4,28 olmuş...
    Bu kurla ithalatçılar gümler..
    Ülkem elden gidiyor yemişim Bmeksini...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. Bizler burada macera arayanlarız. Suçlu patrondur demek kolaycılık. Şirket bilanço açıklıyor, zarar 500 trilyon diyor. Tarafsız denetci bilanço eklerinde, bu şirketin,hesaplarını, borçlarını, çözmek için yıllarca uğraşmak lazım diyor ve bunların hepside bize gizli olmayan bilgiler... Şimdi tek suçlu patronmu... Bizim hiç mi suçumuz yok.... Pek çoğumuz ava giderken avlandık..... Slmlar

8.  Alıntı Originally Posted by Safirim Yazıyı Oku
    Ben sizin iyi niyetli olduğunuzu düşünmüyorum Hisseniz yok burda ne işiniz var uyarmışta vs bilmem ne imiş resmen insanlara sat baskısı kurmaya çalışıyorsun ben dedim demek için buraya yazıyorsun bu suçtur isteyen istediğini yapar hissen yoksa gelip burda ahkam kesme
    Evet aynen böyle diyordunuz 2 lerdede
    1 lerdede
    0,70 lerdede
    0,40 lardada
    0,20 lerdede
    şimdi 0,12 lerde

Ama biz sana bir günden bir güne "Hangi aracı kurumun adamısın?Amacın insanları uyutup malda tutmak mı diye sormadık?
    SORMAYACAĞIZ DA
    Çünkü aramızda bir fark olmalı

sana saygı da yok
    başarılar da
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 558/651 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz