Sayfa 559/651 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Şu benim yazdıklarımı gönderde görelim ne yazmışız kim doğrucu kim yalancı çıksın ortaya 2 1 0.7 0.4 0.2 kim patron adamı görelim hadi hodri meydan
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Evet aynen böyle diyordunuz 2 lerdede
    1 lerdede
    0,70 lerdede
    0,40 lardada
    0,20 lerdede
    şimdi 0,12 lerde

Ama biz sana bir günden bir güne "Hangi aracı kurumun adamısın?Amacın insanları uyutup malda tutmak mı diye sormadık?
    SORMAYACAĞIZ DA
    Çünkü aramızda bir fark olmalı

sana saygı da yok
    başarılar da

2. Borsa tarihinin en düşük rakamına ulaştı.. Yanlış hatırlamıyorsam, okan tekstilde bu rakama düşmüştü. Okan tekstilin rekorunu egale etti

3. Hiç bilançoyu inceledi iz mi bilmiyorum fakat bu borcu yapması için basbas paraları Leyla'ya demeli akgiray

4.  Alıntı Originally Posted by 06ekonomist Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim zarar 170 bin tl halen bekliyorum bence bist mahsuz özel durum sordu kottan atmadan bir ışık varmı diye yokladı allah bunları kahreylesin bütün birikimim gitti bu adilere
    Gerçekten bu kadar zararın var mı? Bir ekran resmi atsana Allah aşkına. Doğru söylüyorsan ayakta alkışlayacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Borsa tarihinin en düşük rakamına ulaştı.. Yanlış hatırlamıyorsam, okan tekstilde bu rakama düşmüştü. Okan tekstilin rekorunu egale etti
    O değil bunları ekonomi sempozyumlarına konuşması diye davet ediyorlar (!)

6. Arkadaşlar. Düşmüş 12 kuruşa, artık ölmüş eşek kurttan korkmaz... 20000lot alsam 2000lira kaybederim bu pozisyonda, ben bu fiyattan alırım... Kaybedeceğim 12 kuruş, satmanın mantığı yok kendi adıma... Göle maya çalmak gibi... Ya tutarsa diyorum.... Tavsiye değil kimseye... Bunda başkasıda suçlu değildir... 0.1 kuruşa düşünce satarım artık

7. https://twitter.com/Forumist2023/sta...946642432?s=19

gördüğünüz gibi, Forum İsatanbul hedef 2023 Ekonmi Moderatöriüğünü Akgiray'ın yaptığına ilişkin twiti silmişler...

8.  Alıntı Originally Posted by flychaos Yazıyı Oku
    Gerçekten bu kadar zararın var mı? Bir ekran resmi atsana Allah aşkına. Doğru söylüyorsan ayakta alkışlayacağım.
    sana yalan borcummu var arkadaşım 1,36 dan aldım kullanmadığım aracı kurumun takasında moralim bozulmasın diye hiç açmıyorum ama varım yoğum bunda suçum tek hisseye girmek oldu en büyük yanlışımda düşdükce almak oldu allah karagirayları kahreylesin ve ona yalakalık yapanlarıda diyorsunuz blançoya göre alınmaz benim aldığımda 1.5 milyar ciro yapıyordu ve 138 mağza vardı bir anda sihirli çük değdi ve 400 milyon zarar yaptı resmen içini boşalttılar hırsız lar

Sayfa 559/651 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •