Sayfa 639/651 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    Hoş geldin Ali bey nerelerdesin yoksa tekrar girdinmi hisseye
    Ali bey doğru diyor arkadaşlar ben nakit buldukca alırım...

Herhangi haber vs bilgisi yok..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..
    Çok yalvardık sana
    He seferinde hakaret ettin...
    Zamanında bizim dediklerimizi kendi akıl süzgecinden geçirip doğru aksiyonları alabilmiş olsaydın TONLA PARANI KURTARACAKTIN...
    Ama sende beyin olmadığı ve/veya speğin adamı olduğun için bize hep hakaret ettin...
    Ama sana bile geçmiş olsun...

Arkadaşlar
    Hepinize geçmiş olsun...
    Bu başlık da verdiğimiz mücadele ile baya bir arkadaşı kurtardığımı/kurtardığımızı düşünüyorum
    Hayırlısı.....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by 06ekonomist Yazıyı Oku
    Allah razı olsun kardeşim inşallah bankalar devreye girerde tekrar bi ihtimal kota döner genede bir umudum var ben bu hissenin ky de olduğuna inanmıyorum yoksa burası bayram yerine dönerdi bu şeref yoksunu hırsız patron ların bir dümeni vardır bakalım genel kuruldan ne çıkacak
    Pesss yaw
    Kottan atılmış hala umudum var diyosun
    Borsa da yatırım yapmak böyle birşey değil arkadaşlar...
    Ky birazda kendinde arayacak hatayı...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3. Hissesi elinde olan tüm arkadaşlarıma çok geçmiş olsun. Bu Hisseyi alarak en büyük hatayı bizler yaptık. Buda tecrübesizliğimizden kaynaklandığını düşünüyorum... Fakat bu sistemi kuran Devletin çalışanlarını ve bu şirket sahiplerinin bu yaptıklarından dolayı kendi kanlarından boğulmaları en büyük temennim...Adalet bir gün yerini bulacaktır. Şunu unutmamak lazım bu şirket sahipleri en büyük vurgunu tedarikçilere, bankalara ve çalışanlarına yaptılar.

4. tekrar hepimize geçmiş olsun dostlar bu dünya bir illüzyondur kanmamak gerek hiç bir canlı ilahi adaletten kaçamaz asıl olan budur.
    sağlıcakla kalın dostlar...
    Burada yazdıklarım kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi değildir.

5. Adam 2 yıldır biz battık dedi millet inanmadı, borsa şirket batıyor gözaltı pazarına alıyorum eyyyy küçük yatırımcı kaçın dedi millet yine inanmadı üstüne daha da mal alarak maliyetini düşürmeyi seçti şimdi sitelerde yorumlara bakıyorum çoğu Allah,kitap, devlet kurumları vs. diye feryat ediyor. Kimse kimsede suç aramasın kendi düşen ağlamaz. Bu ülke devletin bakanı çıkıp Asya Bankı satıyoruz yarın son görüşmesi yapılacak dedi o günün akşamı tahtasını kapattılar, ertesi gün teklif veren olmadığı ortaya çıktı ve kottan attılar. Para kaybedenler için çok üzgünüm ben tr.investing sayfasında millete sakın almayın diyerek 15 tane hesap açtım hepsi engellendi edilen küfürlerde cabası. Contraslim diye bir kullanıcı vardı ve ekürüleri mutlaka burayı okuyorsunuzdur. Vijdanınız rahat mı?

6.  Alıntı Originally Posted by stron Yazıyı Oku
    Adam 2 yıldır biz battık dedi millet inanmadı, borsa şirket batıyor gözaltı pazarına alıyorum eyyyy küçük yatırımcı kaçın dedi millet yine inanmadı üstüne daha da mal alarak maliyetini düşürmeyi seçti şimdi sitelerde yorumlara bakıyorum çoğu Allah,kitap, devlet kurumları vs. diye feryat ediyor. Kimse kimsede suç aramasın kendi düşen ağlamaz. Bu ülke devletin bakanı çıkıp Asya Bankı satıyoruz yarın son görüşmesi yapılacak dedi o günün akşamı tahtasını kapattılar, ertesi gün teklif veren olmadığı ortaya çıktı ve kottan attılar. Para kaybedenler için çok üzgünüm ben tr.investing sayfasında millete sakın almayın diyerek 15 tane hesap açtım hepsi engellendi edilen küfürlerde cabası. Contraslim diye bir kullanıcı vardı ve ekürüleri mutlaka burayı okuyorsunuzdur. Vijdanınız rahat mı?
    O ekip investing de iyi mal pazarladı sonrada kayboldular

7. cehaletimi bağışlayın da kottan atılan ne oluyor, sonra nereden takip ediyorsunuz. elde kalanlar ne olacak, tamamen bitmiş mi oluyor. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    cehaletimi bağışlayın da kottan atılan ne oluyor, sonra nereden takip ediyorsunuz. elde kalanlar ne olacak, tamamen bitmiş mi oluyor. ytd
    Artık takip falan yok, hisseler çöp oldu.

Sayfa 639/651 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •