Sayfa 434/651 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Elciofpeace Yazıyı Oku
    Bakın Saygı kişiseldir...
    ben size Sayın derim siz bana GÖRDÜN-üz-MÜ? dersiniz...

ben
    "yatırımcıyım"
    demiş adama
    "SEN KİMSİN? Tedarikçimisin..."
    denmesini saygısızlık görürüm...

neden adamı (İnsanı) kendi beyanıyla kabul etmeyelim ki?
    yatırımcıyım diyor.... söylenenle yetinmeyip artniyet aramak.... diğer arkadaşlar gibi bende Toplantıya odaklandık merak ettik ÖZE baktık... Fever sonuçta sanal bir isim buradaki herkes gibi.... ancak kişinin kendisine saygısı varsa sanal yada gerçek farketmez aklından-ağzından çıkana kendi dikkat eder, siz isteseniz de yanlış yapmaz... burada bakmamaız gerekn KİŞİLİKLER değil, sataşmalar bundan oluyor zaten...

SÖYLENENİN MAHİYETİ?

Lütfen buna dikkat edelim hepimiz....
    hayatta akar gider, gelip geçer...
    mesajımı olgunlukla karşıladığınız için ayrıca teşekkürler...
    iyi geceler.
    (bu gün çıkıyorum, yanıtlanması gereken bir şey olunca yeniden giriş yapıyorum umarım yine gerekmez.)
    ☺😊😀😁😁😂😄😄😐😯😡

2. niye bu topiği okuduğumu bilmiyorum, ama okumakla yetiniyorum, ara ara alıp satardım bu kağıdı son düşüşe başlamadan iyi yırtmışım meğer, sonra dip olunca 0,24 den aldım baktım gidiyor gene alarak maliyetimi arttırdım üstüne %100 kar gördüm (0,54 hareketinde) ama vermedim. Borsada ki 3 yıllık geçmişimde şunu öğrendim kötü haber varsa korkma, iyi haberler uçuşuyorsa kaç, bmeks için belki geçerli olmayabilir ama 6000 tl benim için batırılabilecek bir para ne tahtalarda ne paralar bıraktım o yüzden bana komaz
    diyeceğim o ki; arkadaşlar zararı çok olanlar bu saatten sonra zararı sineye çekip satmıyacaklarına göre e niye hergün burda yazıp sinirlerinizi alt üst ediyorsunuz kendinizi yıpratıyorsunuz, psikolojisi sağlam yatırımcı kazanır unutmayın bu psikoloji ile devam ederseniz ilk tavanlarda dökülürsünüz kendimizi yıpratmamaya çalışalım hayat devam ediyor silin aklınızdan kağıdı ailemize dönelim . her şeyin hayırlısı olsun inş. tez zamanda zararı çok olanların zararları çıkarda kurtulurlar bu adi patron un tahtasından

3. Gedik Trader kullanıyorum şuan 0.30 kr gösteriyor doğrumudur acaba sizde eşlemede 30 kr mu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by berserk15000 Yazıyı Oku
    Gedik Trader kullanıyorum şuan 0.30 kr gösteriyor doğrumudur acaba sizde eşlemede 30 kr mu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben göremiyorum iş yatırım var ama saza isimli bir arkadaş vardı onda ziraat var o burdaysa rica etsek belki atar gerçi eslesmenin bı anlamı olmuyor daha öncede oldu çıkarıp düşürüyorlar oynuyor birileri

5. Biri dalga geçiyor yem atıyor yine dönüp 0.25 kapatırsa hiç şaşırmam

6.  Alıntı Originally Posted by Safirim Yazıyı Oku
    Biri dalga geçiyor yem atıyor yine dönüp 0.25 kapatırsa hiç şaşırmam
    Dünde aynı hareketi biri yapıp duruyordu muhtemelen aynı kişidir

Sayfa 434/651 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz