Sayfa 650/651 İlkİlk ... 150550600640648649650651 SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Bimeks nefes alıyor mu acaba tamamen öldü mü? Hiç böyle birşey de görmedim, faaliyeti var mı yok mu? iflas da vermiyor, çabaladığına dair haber de vermiyor...

2. Marka değeri olan herkes tarafından tanınan üstüne üstlük e-ticaretin zirve yaptığı bir dönem öncesi birçok soru işaretini geri de bırakarak kapandı veya bir güç tarafından kapatıldı. İflas etti demiyorum birçok soru işareti bırakarak kapatıldı.

En yakın zamanda bir haber, bir bomba patlatacağı konusunda düşüncelerim depreşiyor.

Pandemi dönemi şunu bize öğretti. Global krizlerde bile e-ticaretin önemini bize hatırlattı. Bu dönemde markalaşmak artık zor. Kolay olan ise Bilenen markaların birleşerek veya satın alınarak kat ve kat büyüdüğü...

3.  Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Marka değeri olan herkes tarafından tanınan üstüne üstlük e-ticaretin zirve yaptığı bir dönem öncesi birçok soru işaretini geri de bırakarak kapandı veya bir güç tarafından kapatıldı. İflas etti demiyorum birçok soru işareti bırakarak kapatıldı.

En yakın zamanda bir haber, bir bomba patlatacağı konusunda düşüncelerim depreşiyor.

Pandemi dönemi şunu bize öğretti. Global krizlerde bile e-ticaretin önemini bize hatırlattı. Bu dönemde markalaşmak artık zor. Kolay olan ise Bilenen markaların birleşerek veya satın alınarak kat ve kat büyüdüğü...
    Yeniden açılma bombasını bir ömür beklersen yine görmezsin....

4. "Whatsapp grubu kurduk bu işin bir yolu olduğu bilgisi var. Bu işin bir çözümü olacak." diye elinde bimeks hissesi olanların bir avukata yetki verilerek hisselerin belli bir değerden paraların alınabileceği iddia ediliyordu. Grup hatırı sayılır şekilde kalabalıktı... Yazının sonunda da hissesi olmayan lütfen katılmasın diye uyarı bile vardı. Anlatılanlara bakılacak olursa binlerce lotu olup hiçbir mecrada adını sanını duymadığım kişilerle doluydu. Kıllandım hemen gruptan çıktım. Bana hisse söğüşleme grubu gibi geldi...

5. İflas Etmiş

İflas ettiğini söylüyorlar... Belgesi de kuşluda dolaşıyor.. Bizi bu hallere düşüren başta Akgiray Ailesi olmak üzere sorumlu tüm insanları Allaha havale ediyorum, bizim yaşadığımız acıların ve sıkıntıların bin fazlası kendilerinden ailelerinden doğacak çocuklarından çıkar inşallah...

6.  Alıntı Originally Posted by crazybiri Yazıyı Oku
    İflas ettiğini söylüyorlar... Belgesi de kuşluda dolaşıyor.. Bizi bu hallere düşüren başta Akgiray Ailesi olmak üzere sorumlu tüm insanları Allaha havale ediyorum, bizim yaşadığımız acıların ve sıkıntıların bin fazlası kendilerinden ailelerinden doğacak çocuklarından çıkar inşallah...
    Şu iflas ettiği söyleniyor mu? yoksa o sitede gördün mü? gördün ise bi paylaşım dediğim o kadar arkadaş ya biri bana atmıştı bi yazı metni idi sonra kaldırmış diye cevap alıyorum. Arkadaş net olmanızı istiyorum. İflasla belge ile konuşun yoksa mış,mişli konuşmayalım...

7. Üzgünüm dostlar paralar pul oldu.

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...rildi-6393635/

Sayfa 650/651 İlkİlk ... 150550600640648649650651 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •