Sayfa 121/651 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 961 - 968 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by fiestaciboo Yazıyı Oku
    Bence sende zerre kadar gurur yok ama dağlar kadar inat var ve kesin inanç (doğma) yani ihtimalsiz bir görüş sahibi.

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi bütün param gitti mahvolduk hisse geri borsaya girermi diye agladigin günleri gorucem yakındır o zaman seni teselli etmeyecem kanka

2.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Abi bütün param gitti mahvolduk hisse geri borsaya girermi diye agladigin günleri gorucem yakındır o zaman seni teselli etmeyecem kanka
    Trader38 kayseride isen görüşelim.05366294661

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Konuya pek hakim değilim. Ama bir daha yazmayacağım dediğin bir yere yazıyorsan söylediklerini ciddiye almam. Tamam battı. Biraz az yazın bari mesele anlaşıldı.

4.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Yaw gardaş nikin sonu 38 diye Kayserili yaptınız beni valla helal ben orayı görmedim bile hayatımda seninde telefon numaranın sonu 61 sende Trabzonlu musun yani ben nikimin sonunu 82 yapayım bari nasılsa 81 il var komedi valla
    Ne oldu bugün ayın 28 i ve kottan atılmamış..Sen hala burda hangi yüzle yazıyorsun..Millet senin yüzünden zarar etti aynısını aselsan’da da yaptın..
    Ben senin saçmalıklarını okumaktan bıktım azıcık sözünün eri ol ve”BMEKS KOTTAN ATILANA KADAR YAZMAM”demiştin..
    Benim paramı düşünme sana ne batarsa batar senin yalancı olduğunu tüm site öğrendi..
    İnveste farklı isimle de yazdın bunu burda da ispatladım ve önce evet benim dedin günler sonda ise ben her yerde aynı isimle yazıyorum onlar çakma hesap dedin..
    Sen nasıl bir kişiliğe sahipsin !!! Bak bugün 28 KASIM 2017 ve Bmeks şu an borsada..

5.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    İyi sevin o zaman bugün yüzde 20 yapmış bak 12737 taneyle tavanda da 5-6 milyon bekleyen var aş git
    Senin eğitim seviyen ne..sen okuduğunu anlamıyorsun..kıvırıyorsun...

6. Şu an işim var akşama tüm yazılarını buraya yapıştıracağım senin yalancı olduğunu daha önce de ispatlamıştım..

7. tamam siz kazandınız ben pes ettim birgün ne kadar haklı olduğumu hepiciğiniz göreceksiniz artık para verseniz yazmam bimekste ama sataşma olmasın dayanamayıp dönüyorum Allah kurtarsın hepinizi hoşçakalın

Sayfa 121/651 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •