Sayfa 641/651 İlkİlk ... 141541591631639640641642643 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. utanmaz ben dedim ettim tuttum elinde hisse yoksa daha ne gezersin bu forumda borsada iki tane temel kural var kimi düşecek diye elindekini satarrrrrr diğeri çıkacak diye alırrrrrr sen satan tarafdasın haklı çıktın eee daha ne çık git başka öngörünün tutacağı hisselere bak yani burda patronnn şirketi zarara uğratmadı 800 milyon parayı heba etmedi ama yatırımcı hissesini aldı güvendi suçlu oldu öylemiii bana kalırsa siz patronun yaptığı soygunu meşru laştırmaya çalışıyorsunuz tahta kapandı zaten elimde hissem var korkma sana kakalamam ama sende yok o yüzden boş boş konuşma herkese benbencilik yapma herkesin aklı kendine yeter

2. Benim bu şirkette anlamadığım bir çok karanlık iş var. 1. Bankalar bu kadar krediyi karşılık teminatı olmadan nasıl verdi? 2. Hadi banka personeli ve yöneticilerine veya aracılarına komisyon şeklinde ödeme yaparak kredileri bir şekilde aldı. Nitelikli yatırımcılara tahvili nasıl sattı (Nitelikli yatırımcının risk analizi bankaların iki katı üzerinden değerlendirilir.) 3. Vergi, SGK ve diğer borçları varken Bankalar ve KGF nasıl işlemi kabul edip kgf kredisi kullandırdılar. 4. Bağımsız denetim bariz şirketin içi boşaltılırken neden bir tane olumsuz görüş beyan edip ilgili yerlere bildirmedi. 4. Marka değeri uzun süre 300 küsür miyon bilançoda gösterildiğinde spk neden müdahale etmedi. ve bir çok soru var. Mevcut rakamlara bakarsak şuan bu şirketin 1 milyar TL borcu var, Akgiray muhtemelen 500 ila 700 milyon arası vurgun yaptı paralarda isviçre bankalarındadır.

3. aynen sana katılıyorum stron bukadar net bir özet yapan olmadı tesbitiniz tamamen doğru ve tam hisseyi tanıdığınız belli bukadar dümen çeviren birinin arkasında fetö bağlantısı kesin var dır yoksa kimse başaramaz inşallah adalet yerini bulur soygun cezasız kalmaz

4. SPK DAN GELEN CEVAP Halka açık ortaklıkların paylarının Borsa'nın hangi pazarında işlem göreceğine ve bu payların borsa kotundan çıkarılmasına ilişkin takdir yetkisi Borsa yönetim kurulundadır. Sermaye piyasası mevzuatında, halka açık ortaklıkların pay fiyatlarında meydana gelen değişimler nedeniyle yaşanan değer düşüklüklerinin tazmin edilmesi hususunda bir düzenleme bulunmamaktadır. Bu itibarla, sahibi olduğunuz Şirket paylarının istekli üçüncü gerçek veya tüzel kişilere borsa dışında karşılıklı anlaşılan fiyat üzerinden devredilmesi imkanı bulunmaktadır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.

5. STRON senden alıntı yaparak tekrardan cimer e şikayette bulundum burada elinde hisse taşıyan ve mağdur olan arkadaşlar sizlerde cimer e yazın bakın birlikten güç doğar anel de olduğu gibi boş konuşan lara bakmayın onlar bekar karıyı çabuk boşarlar

6. Borsa dışı gerçek ve tüzel kişilere hisse devri nedir? Borsadan çıkarılan şirketler içinde böyle birşey varmış? Böyle birşey mümkünse ne şekilde oluyormuş? Bilen birileri yazabilirmi?

7.  Alıntı Originally Posted by kemal mirbey Yazıyı Oku
    Borsa dışı gerçek ve tüzel kişilere hisse devri nedir? Borsadan çıkarılan şirketler içinde böyle birşey varmış? Böyle birşey mümkünse ne şekilde oluyormuş? Bilen birileri yazabilirmi?
    Elinizde bulunan hisseleri MKK kaydi olan baska bir kisiye ya da sirkete anlastiginiz fiyattan virman yapabilirsiniz. Bunu biz MEMSA hissesinde yasadik. Tahtamiz ayni sekilde kapanmisti. Patron borsa disindan bazi yatirimcilarin hissesini satin almisti. Daha sonra tahta acilmisti. Ancak BMEKS durumu farkli. Bu sirket yillar once batti. Patron falan yok. Bundan sonra olacak tek sey sirketin satilmasi. Ancak bu sirketi bu sartlarda alacak bir canli olamaz. Sirketi bedavaya versen bu borcun onda birini bile odeyecek kimse olmaz. Hissede olanlara cok cok gecmis olsun. Allah sabir versin para gelir gider sagliklari bozulmasin

8. Batık insanlar grubu
    Naber.
    Harbi bu hisseyi alırken ne amacınız vardı.
    Paranız olsa şimdi hangi hisseyi alırsıniz veya hisse alır misiniz.

Sayfa 641/651 İlkİlk ... 141541591631639640641642643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •