Sayfa 560/651 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Arkadaşlar. Düşmüş 12 kuruşa, artık ölmüş eşek kurttan korkmaz... 20000lot alsam 2000lira kaybederim bu pozisyonda, ben bu fiyattan alırım... Kaybedeceğim 12 kuruş, satmanın mantığı yok kendi adıma... Göle maya çalmak gibi... Ya tutarsa diyorum.... Tavsiye değil kimseye... Bunda başkasıda suçlu değildir... 0.1 kuruşa düşünce satarım artık
    Almadan önce şirket tasfiye ve borçlarının ödenmesi ile ilgili hukuki konuları gözden geçirmenizde fayda var... Sonra hisse başına borç çıkarsa sürpriz olmasın...

2. Allah çıkartsın...3-5 kuruş birikimimi değerlendiremeyeceksem yazıklar olsun böyle düzene?

3.  Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
    Almadan önce şirket tasfiye ve borçlarının ödenmesi ile ilgili hukuki konuları gözden geçirmenizde fayda var... Sonra hisse başına borç çıkarsa sürpriz olmasın...
    Türk Ticaret Kanunu MADDE 329- (2) Pay sahipleri, sadece taahhüt etmiş oldukları sermaye payları ile ve şirkete karşı sorumludur.

Yani ortaklar, alacaklılara karşı sorumlu değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Allah çıkartsın...3-5 kuruş birikimimi değerlendiremeyeceksem yazıklar olsun böyle düzene?

Allah kurtarsın kardeş. Sağlıktan öte köy yok. Koy topunun ..

5. Şu zararlar inşallah bizi bu duruma düşüren lerden fazlasıyla çıkar inşallah kendi kanlarında bogulurlar

6. Eşleşme ne durumda paylaşabilecek varmı

7. uzun zamandir yazmiyorum hatiri sayilir zararla ciktiktan sonra ufak bir meblag ile yip e alindiktan sonra devam ettik su anki fiyatiyla rekor kirmis durumda zaten bu fiyatla 0 arasinda ciddi bir fark kalmadi satsan ne olacak hikaye, bimeks sayesinde 10 yillik borsa macerasini da sona erdirdik o acidan iyi oldu bin nasihat bir musibet hesabi vaktiyle cok kaybettik cokta kazandik yatirim icinde girmedik yalan yok bu kagida, elimde 2 kumar kagidi vardi bimeks ve koza feto meto diye darbe girisiminden sonra kozalari bimekse cevirdim yeni alim falanda yapmadim zaten kumardi kozaa olarak devam etseydim yarim milyonum vardi olmadi tutmadi kaybettik kumari dedigim gibi bimeks sayesinde borsaya veda ettim bir bakima iyi oldu cok vaktimi ve enerjimi caliyordu farkli alanlarda yatirimlarim var kaybettigim para bir cogunun tum portfoyunu katlar benide uzmekle birlikte ders niteliginde bir macera yasatti bu vesileyle hem gunah cikartmis oldum bu mecradan hemde borsaya girme niyeti olan arkadaslara nacizane hic bulasmayin diyorum banka kagidi falanda hikaye onuda soyleyeyim 7-8 yil onceki fiyatinda garanti mesela .o donem doviz yada altin alan misliyle kazandi sansin tutarsa kazanirsin yoksa istedigin kadar bilanco oku teknik calis ne yaparsan yap gunun birinde alirlar elindekini ya 2008 krizi gibi bir donem yakalayacaksin ya da hic bulasmican borsaya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    geçmişte çok yazım vardı 2 liradan 1 liraya kadar vedat akgiraya elini kaptıran vucudu gider diye
    şirketten hiç birşey beklemeyin artık kapatın ekranlarınızı canınızı sıkmayın allah yukarda bunu hesabı sorulur

ytd tavsiye değildir
    ____________V_K____________

Sayfa 560/651 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •