Sayfa 412/651 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Balderes Lüksemburg merkezlidir. Amazon da öyle...

2. Amazon diyeni vururum yeter da batacaksa batsin cikacaksa ciksin

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    523.000 lot zıraat almış-106 .000 lot satmış....muhtemelen tek kişi...500.000 lot alış girmiş ve almış...zıraat yatırımdan küçük yatırımcılarda 100.000 lot satmışlar....birşeylerden haberi olmayan birisi.yaklaşık 125.000 tlsiniçöpe atarmı...100.000 tl için adam iflas davası açılan bir şirket...(gerçi o davayı açtıran büyük ihtimalle diğer internet parakendecileridir...hepsi burada,vd...)ytd
    Skplc in mahkemesi olduğu günün bir gün öncesinde de,haftasında da (iflas kararının alınacağını mahkeme ) milyon lotlar alınıp satılmıştı
    Hatta mahkemenin sürdüğü saatlerde bir dünya lot el değiştirmişti
    O zamanda alan İş yatırımdı
    Aynen sizin kurduğunuz cümleler kurulmuştu..
    "Mahkeme iflas kararını verecek olsa İşyatırım salak mı bu kadar lot alsın" denmişti
    Ama bir kaç saat sonra iflas kararını açıklamıştı mahkeme

O yüzden diyorum iyi/büyük bir borsacı olmak isteyen mutlaka ama mutlaka bu tür şirketlerin forumlarına göz gezdirmeli
    Ky nin nasıl düşündüğünü/davrandığını iyice aklına kazılmalı
    Sonra onların tersini yaparak çok para kazanmalı

Önemli Not:Skplc ile benzerlik ky lerin forumlarda yazdıkları üzerinden kurmaktayım .Ltf bu dikkatlerden kaçmasın

saygılar/başarılar
    Son düzenleme : Tengri Han; 27-02-2018 saat: 00:46.
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. Skplc de patronun şunu bile yaptığı iddaa edilmişti o zaman forumda
    Şeytanlıkta işi nerelere vardırabileceklerini anlatayım da öğrenin..

Patron Dubai merkezli bir batılı yatırım fonuna (tarım üzerine yatırımları ile meşhur;adamların internet siteleri filan var sitelerini gez dibin düşer)350k dolar gönderiyor el altından (tabi bu bizim sonradan tahminimiz)
    Sonra bir gün bir haber patladı
    Dubai merkezli dünya çapında batılı bir yatırım fonu Skplc ile ilgileniyor diye
    350k dolar göndermiş diye (bunuda kılıfına uydurmuşları dı ama şimdi hatırlayamadım sanırım önprotokol bedeli diye)
    Tabi hisseler primlendi
    Patron bu haber sayesinde boşaltabildiği kadar malı boşalttı (tabi bu da bizim sonradan tahminimiz)
    Sonra haberde/alıcı da fos çıktı
    Süreç iflasla sonuçlandı

Şeytanlıkta üzerine yoktur patronların

saygılar/başarılar
    Son düzenleme : Tengri Han; 27-02-2018 saat: 00:47.
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Skplc de patronun şunu bile yaptığı iddaa edilmişti o zaman forumda
    Şeytanlıkta işi nerelere vardırabileceklerini anlatayım da öğrenin..

Patron Dubai merkezli bir batılı yatırım fonuna (tarım üzerine yatırımları ile meşhur;adamların internet siteleri filan var sitelerini gez dibin düşer)350k dolar gönderiyor el altından (tabi bu bizim sonradan tahminimiz)
    Sonra bir gün bir haber patladı
    Dubai merkezli dünya çapında batılı bir yatırım fonu Skplc ile ilgileniyor diye
    350k dolar göndermiş diye (bunuda kılıfına uydurmuşları dı ama şimdi hatırlayamadım sanırım önprotokol bedeli diye)
    Tabi hisseler primlendi
    Patron bu haber sayesinde boşaltabildiği kadar malı boşalttı (tabi bu da bizim sonradan tahminimiz)
    Sonra haberde/alıcı da fos çıktı
    Süreç iflasla sonuçlandı

Şeytanlıkta üzerine yoktur patronların

saygılar/başarılar
    Eee, Bütün bu yazdıklarınızdan ne anlamamız gerekiyor? Yani satınmı diyorsunuz amacınız nedir yani? Yoksa ky koruma derneği varda bizim mi haberimiz yok? Ben satmayacağım satan satsın. . ytd.

6. Ben bu hisseye 2011 yılında borsaya kote olduğunda bulaştım. Hissenin o tarihten bugüne forum yazışmaları bir film şeridi gibi bazen gözümün önünden geçer. Ülkemizde bir şirkete yatırım yapmadan önce o şirketin sahipleri hakkında çalışma yapmak zorunda olduğumu acı bir tecrübe ederek öğrendim. Bu kişinin birde SPK başkanı olması en acı vereni. Çünkü Küçük yatırımcı ve diğer kişiler ( Tahvil alanlar şirkette çalışanlar, ürün tedarikçileri, kredi veren bankalar ) hepsi bir şekilde şirket sahiplerince soyulmuş ve bu soygun Devlet imkanlarıyla yapılmış. Çünkü kanunları bilen bir zihniyet bu adi soysuz aile. Devletimizi idare edenler yatırımcıyı koruyacak kurumların başına hırsızları atadı. Ön ayak oldular bu tarz hırsızlıklara. Onun için orman kanunlarının hüküm sürdüğü bir ülkede hukuk mücadelesi vermek suçluların ceza almasını istemek hayal kurmaktan daha öte bir durum.

Ayrıca kendi zararım gelirime göre çok büyük ve ben bu şirketin teknik olarak iflas ettiğini düşünüyorum. Ama şuana kadar elinde hissesi bulunan yatırımcılar için bazı bilgileri cımbızla çekerek burada yayınlayıp bu şirket batacak bakın daha önce şu şirket şu şekilde battı tarzında yazılar yazmadım. Yazmayı da düşünmüyorum. Çünkü burada yatırım yapan herkes belli bir zeka seviyesinde ve bilgi birikimine sahip, kendi kararlarını benim gibi kendileri verebilirler. Ben bu hisseyi burada yazılanlara göre almadım ve burada yazılanlara göre de satmam.

Hırsızların cirit atmadığı yasalarca iyi korunan ve adil yöneticilerin olduğu bir Bist yönetiminin , şirket sahiplerinin ülke için mücadele ettiği bir organizasyonun içinde yatırım yapacak günlerin gelmesi hayal gibi duruyor şu anlık....

7. Her ortamda şirket battı algısı olusturuluyor. Bunuda kasıtlı yapıyorlar. Gerek TV ye çıkıp konuşarak, gerek medyayı kullanarak( Hürriyet borsa gündem gibi), gerek formlarda kendi adamlarına yazdırarak(satilmişlar). Bütün bunlar benim hisse hakkındaki düşüncelerimi değiştiriyor. Burada büyük oyunlar oynanıyor. Nasıl Bimeksi değerinin üstünde pazarladirlarsa yine aşağıdan alıp bir vurgun daha yapabilirler. Tamamen kendi düşüncemdir.

8.  Alıntı Originally Posted by Asilefe Yazıyı Oku
    Her ortamda şirket battı algısı olusturuluyor. Bunuda kasıtlı yapıyorlar. Gerek TV ye çıkıp konuşarak, gerek medyayı kullanarak( Hürriyet borsa gündem gibi), gerek formlarda kendi adamlarına yazdırarak(satilmişlar). Bütün bunlar benim hisse hakkındaki düşüncelerimi değiştiriyor. Burada büyük oyunlar oynanıyor. Nasıl Bimeksi değerinin üstünde pazarladirlarsa yine aşağıdan alıp bir vurgun daha yapabilirler. Tamamen kendi düşüncemdir.

Maliyetim 0.45-0.50 olsaydi coktaaan satip kacmistim ama malesef maliyetim 1.01 bundan sonra batarsada batsin. Kesinlikle ytd

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 412/651 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •