Sayfa 636/651 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Ama az kaldı şirketin %1 benim olacak😀

2.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    Ama az kaldı şirketin %1 benim olacak😀
    Yarım yamalak cevap veriyorsun. Sana iki kişi adam gibi sorduk. Şirketin durumu herkesçe malumken sen alım yaptım maliyet düşünüyorum yazıyorsun. Sebep? Bir bildiğin varsa yaz herkes sebeplensin. Kaynağınıda açıkça belirt. Yazmayacaksan niyetin sorgulanır senin.

3.  Alıntı Originally Posted by kemal mirbey Yazıyı Oku
    Yarım yamalak cevap veriyorsun. Sana iki kişi adam gibi sorduk. Şirketin durumu herkesçe malumken sen alım yaptım maliyet düşünüyorum yazıyorsun. Sebep? Bir bildiğin varsa yaz herkes sebeplensin. Kaynağınıda açıkça belirt. Yazmayacaksan niyetin sorgulanır senin.
    katılıyorun size eğerki bildiğin bişi yoksa benim görüşüm bankalar devrede olmasa şimdiye kot dışı olurdu bankalar almaz ise veya başkası şirketin kottan atılması an meselesi bende de yüklü var ama pul değerinde olduğu için kalan paramın batmasını sindirdim artık bir umut filmin sonunu izliyorum ve teçrübe edindim artık temeli olmayan hisse almıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by kemal mirbey Yazıyı Oku
    Eryikob ve ben Bi eksin en eskilerindendik ben 1 yıl önce çıktım o daha almaya devam ediyor bir şey bildiğinden almıyor eline para geçtikçe alım yapar bununda paylaşırdı. Siz yemi olduğunuz için onun niye böyle bir paylaşım yaptığını anlamamanız gayet normal. Bu arkadaş 2 liradan beri her düştüğünde alırdı bu şirkete çok güvenenlerden biriydi kötü niyetli bir niyetle yazmaz elinde yüklüce mal tutan bir arkadaş. Uzatmayalım bu arkadaş bir şey bildiğinden almıyor yüksek maliyeti var onu düşürmek için eline para geçtikçe alır. Eski arkadaşlara da benden yana selamlar saygılar dileğimi iletmiş olayım saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Eryikob ve ben Bi eksin en eskilerindendik ben 1 yıl önce çıktım o daha almaya devam ediyor bir şey bildiğinden almıyor eline para geçtikçe alım yapar bununda paylaşırdı. Siz yemi olduğunuz için onun niye böyle bir paylaşım yaptığını anlamamanız gayet normal. Bu arkadaş 2 liradan beri her düştüğünde alırdı bu şirkete çok güvenenlerden biriydi kötü niyetli bir niyetle yazmaz elinde yüklüce mal tutan bir arkadaş. Uzatmayalım bu arkadaş bir şey bildiğinden almıyor yüksek maliyeti var onu düşürmek için eline para geçtikçe alır. Eski arkadaşlara da benden yana selamlar saygılar dileğimi iletmiş olayım saygılar

Hoş geldin Ali bey nerelerdesin yoksa tekrar girdinmi hisseye
    Ali bey doğru diyor arkadaşlar ben nakit buldukca alırım...

Herhangi haber vs bilgisi yok..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    Hoş geldin Ali bey nerelerdesin yoksa tekrar girdinmi hisseye
    Ali bey doğru diyor arkadaşlar ben nakit buldukca alırım...

Herhangi haber vs bilgisi yok..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..
    Yok sevgili kardeşim sadece selam vermek istedim

7. Alical hocam hoş geldin. Biraz hisse alsaydın güzel olurdu 😁 dert sahibi olmak iyidir. Bu arada emlak konutta işler İstediğin gibi gitti umarın. Eryikob %1 e ulaşınca bari yazda tebrik edelim 😁😁
    Bu arada pazartesi bakalım bilanco açıklayacak marka değeri felan hepsini görecez..

8. Bakalım bist yönetimi spk felan ne yapacak kritik nir hafta olacak tahminimce

Sayfa 636/651 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •