Special Days Image
Sayfa 645/651 İlkİlk ... 145545595635643644645646647 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Herkese geçmiş olsun arkadaşlar. Rabbim kaybettiklerimizi colugumuzun çocuğumuzun sadakası saysın inşallah. 0.80 aldığım hisseyi 0.20 satıp kaçmıştım. Banada büyük zarar verdi ama canımız sağolsun. Bu şirketi kurtarabilirlerdi ama bilerek batırdı ********ler. Haram olsun ne diyelim. Eski dostlara da selam olsun

2. 200.000,00 tl 0,80 lerden almıştım 0,07 oluncada dayanamadım bir 5000 tl daha salladım. Borsa bu kazanmakta var kaybetmekte. Zamanda kazandıklarıma sayıyorum. Ama bu kağıt yüzünden çok kağıt kaçırdım. Eş zamanlı banvit gitti sonra adese ve kalkınma bu üçündede ciddi takip yapmıştım sağlık olsun. Kripto paradan yatırım yapıyorum artık uzun yatırımcı olarak inşallah ordan ciddi vuracam voleyi. Bu akgirayda isteseydi şirketi satardı satmadı ya bende mezara götürecem hisseleri. Ben hedef koymuştum 2 tl den aşşağı satmıyacaktım. Düşme rekoru kırdı. Ama tebrik etmek lazım dolar bazında rekor kırdı bu hisse başka örneği yok nerelerden nereye geldi. Sevindiğim bişey var sadece oda kaybetti İTİBARINI . biz kaybettiğimiz parayı yerine koyarız yada koyamayız ama artık bankalar ve piyasa açısından itibarsız biri öyle iş yapamaz artık.. Ama bakalım bankalar ne yapacak asıl bitek bu konu kaldı.

3.  Alıntı Originally Posted by Hisse100 Yazıyı Oku
    200.000,00 tl 0,80 lerden almıştım 0,07 oluncada dayanamadım bir 5000 tl daha salladım. Borsa bu kazanmakta var kaybetmekte. Zamanda kazandıklarıma sayıyorum. Ama bu kağıt yüzünden çok kağıt kaçırdım. Eş zamanlı banvit gitti sonra adese ve kalkınma bu üçündede ciddi takip yapmıştım sağlık olsun. Kripto paradan yatırım yapıyorum artık uzun yatırımcı olarak inşallah ordan ciddi vuracam voleyi. Bu akgirayda isteseydi şirketi satardı satmadı ya bende mezara götürecem hisseleri. Ben hedef koymuştum 2 tl den aşşağı satmıyacaktım. Düşme rekoru kırdı. Ama tebrik etmek lazım dolar bazında rekor kırdı bu hisse başka örneği yok nerelerden nereye geldi. Sevindiğim bişey var sadece oda kaybetti İTİBARINI . biz kaybettiğimiz parayı yerine koyarız yada koyamayız ama artık bankalar ve piyasa açısından itibarsız biri öyle iş yapamaz artık.. Ama bakalım bankalar ne yapacak asıl bitek bu konu kaldı.
    Bende bundan kaln parayla kripto ya girdim btc 12bin dolardı gittim onu lada 800 sat dan tron aldım. Şuan kaç param kaldı sormayın 😂😂 bakmıyorum bile 😂

4. Hareket Listesi
    Kayıt Zamanı Hareket Açıklama
    14/03/2019 12:16:58 Başvuru Yapıldı 14/03/2019 12:16:58 tarihinde internet üzerinden başvuru alındı.
    14/03/2019 12:16:58 Sevk Edildi 14/03/2019 12:16:58 tarihinde BİMER tarafından HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI tarafına sevk edildi.
    18/03/2019 1101 Sevk Edildi 18/03/2019 1101 tarihinde HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI tarafından BANKACILIK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU BAŞKANLIĞI (BDDK) tarafına sevk edildi.

5. Bu kan emicileri her yere şikayet edecem bütün gerçekler çıkacak cezasız kalmayacaklar inşallah lütfen bütün yatırımcılar bunu yapsın hakkınızı arayın yetkili kurumlar şikayet olmadan birşey yapamazlar papılan usülsüzlükleri yaşayan bilir gerçekleri anlatım yetkili merciler üzerine düşeni yapsın

6. zamaninda goldas elimde patladi boyle. ilk zamanlar nette her yorumu okudum acilacak mi veya hisseler toplanacak mi diye. hicbirsey olmadi. hatta iflasa konu olan davayi kazandi ama gene tik yok. 6 yil gecti sonuc hisseler sadece rakamsal olarak duruyor. hepinize gecmis olsun ama bu isin donusu yok yavas yavas da olsa kabulleniyor insan.

dikkat etmeniz gereken tipler var. dava aciyoruz ayagina avukat mahkeme masrafi diye ikinci defa dolandirmaya calisanlar cikiyor karsiniza. kanmayin sakin.

unutun gitsin giden para baska birsey degil.
    tekrar geçmiş olsun.

7. ben şahsım adına şikayetimi cimer e yazdım.dilerim herkes yazar.

8. tum bmekszedelere gecmis olsun uzun borsa seruvenimde yeri geldi cok kazandim yeri geldi bi gunde bi araba parasi kaybettim elimde bmeks ve kozaa vardi darbe girisimi oncesinde.15 temmuz sonrasi kozaalari feto diye zararina satip bmekse cevirdik ben aldikca o dustu epey zarar ettim ama zarardan ziyade kacan kozaalardan alacagim para yarim milyonu buluyordu .Gozaltina alindiktan sonra bir kismini satmistim 40-50 arasi son kalanlarida 13 ve 8 arasi rakamlardan verip cikmistim .Daha once cok kar zarar yaptim ama bu bmeks benim borsa macerasini acmamak uzere kapatmama vesile oldu kottan atildigini bugun gordum takipten falan cikarmistim aylardir.Neticede epey para kaybettim ama bir daha borsa fizana gidecek deseler hicbir kagidina yatirim yapmam bu ulkede en saglam dedigin kagitlarda bile ne bilanco oyunlari donuyor dolar altin biriktir oda olmadi arsa al ev isyeri al en kotu beceremiyorsan bunlari faize yatir ama borsadan uzak dur ...

Sayfa 645/651 İlkİlk ... 145545595635643644645646647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •