Sayfa 646/651 İlkİlk ... 146546596636644645646647648 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Zamanında güzel paralar kazandığım göz bebeği hisselerimdendi yazık oldu. Hisseye veya şirkete değil yatırımcısına. Geçmiş olsun hepinize
    Ben sizin hilelerinizle oyunlarınızla baş edemedim, bu bana dert oldu; ben de size boyun eğmedim, bu da size dert olsun...

2. Vay be!!! Bir zamanların en popüler forum köşesi ne hale gelmiş yazık...

https://www.cepseyir.com/bimeks-ekon...sti-31185.html

3. Kurucusu olduğumuz ve tasfiye başvurusunda bulunduğumuz Osmanlı Portföy Anatolia Serbest Fon ‘da bulunan 400.000 Nominal 427.179,12 TL değerindeki TRSBMKS12230 Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş ve Kurucusu olduğumuz Osmanlı Portföy Beylerbeyi Serbest Fon' da bulunan 1.000.000 Nominal 1.030.959,96 TLŞ değerindeki TRSBMKS12230 Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş için 31/08/2018 tarihinde alınan Yönetim Kurulu kararı ile % 100 oranında karşılık ayrılmıştı. Bu kapsamda SPK tarafından açıklanan Yatırım Fonlarına İlişkin Rehber'in ‘ Özel Sektör Borçlanma Araçlarına ve Kira Sertifikalarına Karşılık Ayrılması ile Yan Hesap ( Side Pocket) Oluşturulmasına İlişkin Esaslar ‘ başlıklı 12.4 no'lu maddesine istinaden

Osmanlı Portföy Beylerbeyi Serbest Fonuna ( OSG ) bağlı yan hesap ( TRSBMKS12230 ) olan OFY kodu açılıp hesapta bulunan 1.000.000 nominal değerli TRSBMKS12230 kıymet bu hesaba 02.04.2019 tarihinde virmanlanmıştır.
    Osmanlı Portföy Anatolia Serbest Fonuna ( OSY ) bağlı yan hesap ( TRSBMKS12230 ) olan OAY kodu açılıp hesapta bulunan 400.000 nominal değerli TRSBMKS12230 kıymet bu hesaba 02.04.2019 tarihinde virmanlanmıştır.

4. Gezerken gözüme ilişti. Ben anlamadım anlayan varsa açıklasın

5.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    Bugün biraz daha alın yaptım.
    Kimse kalmadımı forumda ..
    Bu eryikob denen şahıs temmuz 2017 den beri hisseyi pazarlaya pazarlaya pazarlaya bitiremedi.

Mart 2019 da bile hala alım yapıyorum yazmış.

La arkadaş 1 lot 1 lot mu alıyosun. Sen de ne para varmış 2 senedir alıyon bunu.

Bir insanın gözü bu kadar nasıl kör olabilir. Adamlar gözaltına düştü sen hala alıyosun. Sen ve senin kandırdıkların olmasa ne yapardı bu AKGİRAY.

Tahta kapandı gözün aydın.

Zaten senin elinde ya çok az bir şey var yada hiç lot yok. Amacın nedir çözemedim.

He elinde varsa da geçmiş olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by bozo56 Yazıyı Oku
    Bu eryikob denen şahıs temmuz 2017 den beri hisseyi pazarlaya pazarlaya pazarlaya bitiremedi.

La arkadaş 1 lot 1 lot mu alıyosun. Sen de ne para varmış 2 senedir alıyon bunu.

Bir insanın gözü bu kadar nasıl kör olabilir. Adamlar gözaltına düştü sen hala alıyosun. Sen ve senin kandırdıkların olmasa ne yapardı bu AKGİRAY.

Zaten senin elinde ya çok az bir şey var yada hiç lot yok. Amacın nedir çözemedim.

slm arkadaşlar bilmediğiniz şeylere lütfen sallamayın eryikob arkadaşla tanışma imkanım oldu arkadaşın elinde hatırı sayılır hissesi var bendede ondan biraz fazla var biz yatırımcı olarak forumda yazıyoruz senin elinde tekbir lot yokken hakaret etme hakkını nerden buluyorsun bilinçsiz şekilde insanları şuçlama nabal günah alırsın aldanmış olabiliriz güvenmiş olabiliriz şuç bizdemi bizi dolandıran akgiray denen şirket yöneticilerindemi bu şirketin piyasayı dolandırmasına vesile olan devlettemi ya nasip bakalım çıkacak paramız varsa elden bişi gelmez

7.  Alıntı Originally Posted by bozo56 Yazıyı Oku

1. 2017 den beri hisseyi kime pazarladım bu bir isnat. İftira suçu işliyorsun.
    2. Mart 2019 da bile hala alım yapıyorum. Bundan sana ne baban parasıyla almıyorum.
    3. 1 lot 1 lot alıyorum bundan sana ne. Elime geçtikçe aldım bundan sana ne.
    4. Güvendimse bu benim suçum mu . Aldım Tahta açılırsa yine alacağım bundan sana ne..
    5. Tahta kapandı sende eline kına yak.
    6. Elimde ne kadar hisse varsa seni ilgilendirmez.
    7. Senin de elinde varsa sana da geçmiş olsun.

Bende sana diyorum ki sen kimsin, nesin bu kuyruk acısı neden.

8.  Alıntı Originally Posted by bozo56 Yazıyı Oku

Burada yazılanlarla lot pazarlandı diyorsan çok yanlışın var. Bu hisse 2016 dan sonra çok hızlı düştü ve o düşüşte benim elimde fazlasıyla hisse kaldı bu benim hatam o tarihlerden sonra bu hisse de yapılan yorumların %90 nı olumsuz ki bu sadece bu forumda değil diğer forumlar da dahil. Böyle bir hisseyi 2 yıl gibi bir sürede kolay kolayına kücük yatırımcı pek almaz alanlarda kumar oynamak için almıştır. Kaybetmeyi düşündükleri paralar alanları etkilemeyecek miktarlarda dır diye düşünüyorum. Akgiray yaratıklarının asıl dolandırdıkları bankalar ve tedarikçiler asıl vurgunu onlara yaptılar...Ben bu hissenin ky olduğundan çok kendilerinde olduğunu düşünüyorum. ( şahsi görüşüm...)

Sayfa 646/651 İlkİlk ... 146546596636644645646647648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •