Sayfa 640/651 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Bekara karı boşamak kolay olsa gerek ben şahsım adına bu hisseyi alırken yatırım için uzun vadeli aldım ve 1.30 dan başladım o dönem 100 civarı mağaza vardı sanırım 1.5 milyar TL ciro kar da vardı bir anda sihirli çük deydi bişeyleri bahane ederek bir anda herşey terse döndü fiyat da tabi ve satamadık ve alıma devam ettik buradaki suç yatırımcıda değil 100 milyonluk şirkete 800 milyon kıredi veren bankalar ve buna müsade eden SPK dadır ve hırsız ak Giray ailesi nin derdi şirket değil aldıkları kredi leri dolaylı yoldan zimmetine geçirdiler dolaylı yollardan soygun yaptılar başta VEDAT ve Murat akgiray denen şahıslara dolandırıcılıktan hapse atmak gerek benim şahsi fikrim ky deki hisse miktarı yüzde 10 geçmez diğer hisseler kimde bilinmiyor benim umut beslemem şundandır şirket kottan atıldı diye ortaklık bitmez nezaman iflas açıklar tasfiye başlar ozaman hersey biter yarın biri çıkar konkordato ilan edip ben şirketi aldım derse ne olacak ha BİST de ha dışarda faaliyet devam eder lütfen elinde hisse bulundurmayan birdaha buraya yazmasın moralimiz zaten bozuk elimde 250 bin lot var ama pul olur ama tekrar işleme. Açılır bunu iflas açıklanınca öğrenecez benden çıkacak para varsa çıkar mevlam ne eylerse güzel eyler yapılacak ve beni teselli edecek tek şey adalet tecelli etsin bu dünyada da ahirette de akgiraylar cezasını çeksin

2.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    cehaletimi bağışlayın da kottan atılan ne oluyor, sonra nereden takip ediyorsunuz. elde kalanlar ne olacak, tamamen bitmiş mi oluyor. ytd
    Bir bardak soğuk su içiliyor. Borsa mezarlığında yerini aldı.

3. Hak şerleri hayr eyler
    Zan etme ki ğayr eyler
    Ârif ânı seyr eyler
    Mevlâ görelim neyler
    Neylerse güzel eyler…

4. dükkanlar kiradı yani sahibi değilmiş o zaman bu bankalar o kadar krediyi nasıl verdi böyle bir şirkete demek burada sadece küçük yatırımcılar sorumlu değil o kadar krediyi veren bankalar da sorumlu kardeşim şirketin sattığı malları da tedarikçilerden veresiye yani kredili alıyormuş o zaman gerçekte şirketin malı yokmuş yani ederi 0 tl olan şirkete nasıl oldu da hem borsada halka açıldı hem bankalardan yüklü miktarda krediler aldı karşılığı yok bunların yüzde 20 karla sattığını düşün zaten o karı çalışanlarına gidiyordur eee mağaza kiralarını nasıl ödeyecek ödeyemez işte bir yerde böyle tıkanır bu dümen

5. Tıkanan bişey yok dümen buydu zaten bankaları ve yatırımcıyı dolandırmak dümen başarılı oldu iki tane şirket aldı borçlarıyla beraber peki yurt dışında el altından ne aldı muamma bilerek şirket yükün altına sokuldu ağabey SPK başkanı onay tamam bankalar herkesin babasının malı değil ikitane söz sahibi müdür onay da tamam batık kredi der geçer peki devlet ne yaptı ağabey görevden al Murat elini salla gez oh be ala ben devlete 100 tl vergimi ödemezsem torunumdan al ama büyükler işini bilir allah zamanı gelince hesabını tastamam görür bunda torpil yok

6.  Alıntı Originally Posted by 06ekonomist Yazıyı Oku
    Tıkanan bişey yok dümen buydu zaten bankaları ve yatırımcıyı dolandırmak dümen başarılı oldu iki tane şirket aldı borçlarıyla beraber peki yurt dışında el altından ne aldı muamma bilerek şirket yükün altına sokuldu ağabey SPK başkanı onay tamam bankalar herkesin babasının malı değil ikitane söz sahibi müdür onay da tamam batık kredi der geçer peki devlet ne yaptı ağabey görevden al Murat elini salla gez oh be ala ben devlete 100 tl vergimi ödemezsem torunumdan al ama büyükler işini bilir allah zamanı gelince hesabını tastamam görür bunda torpil yok
    1)Sende utanma diye birşey de kalmamış
    Benim aldığım hisse 2 yıllık bir sürecin ardından kottan atılacak ,başlık da değil yorum yapmak selam vermeye utanırdım..
    Hiç bir öngörün tutmadı/tutmayacak...
    Sonra gelip başlık da bik bik yapacaksın öyle mi?
    Geçmiş de başarılı yorum yapanlara posta koyacaksın öyle mi?
    Yok öyle yağma...

2)Sn Tengri Han adamın parası pul olmuş,batmış bir yatırımcı ile böyle konuşmanız doğru mu?diye soranlarınız çıkabilir
    Arkadaşlar burası köy kahvehanesi değil...
    Ben buraya para kazanmaya geliyorum
    2 yıllık süreç içinde hiç bir öngörün tutmamışsa, kendi kendine otokontrol uygulayacaksın...
    Yorum yapmakdan imtina edeceksin....
    Acaba insanları yanıltırmıyım ? diye
    Asıl bu arkadaşın bizlere/sizlere saygısı yok bence

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. Arkadaşlar başlık da bugün türemiş biri değilim
    1 tl ve öncesinden beri olumsuz yorumlarımla buradaydım
    Ben haklı çıktım
    O zaman konuşmak benim hakkım onun değil

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8. İlk halka arzı 2,70 tl ydi. Maddi olmayan duran varlıkları ve borçları aşırı yüksekti, buna rağmen halka arzda 7 kat talep gelmişti. ytd
    Son düzenleme : duygum09; 14-03-2019 saat: 08:53.

Sayfa 640/651 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •