Sayfa 573/651 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by 06ekonomist Yazıyı Oku
    Bu hafta sonunu görmeyiz atarlar ama genede satamıyorum bir umut bilerek attıracaklar çünkü kendine kiraladı şirketi kot dışı denetim olmadan şirket satışa devam eder allah belalarını versin en ağır şekilde bu dünyada cezasını çeker inşallah her gün dua ediyorum
    O kadar borçla malı kimden alacak?. Bunların hedefi çok başka!.. O da çok yakında çıkacak nasılsa ortaya. Her söz boş, zaman her şeyin ilacıdır. Ytd.

2. Dayanın az kaldı ya batacak yada fitil ateşlenecek....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bakalım 0,10 olacakmı bugün...

4. Eşleşme paylaşacak ve gün sonu paylaşacak olana şimdiden teşekkürler. Aksi takdirde laf kalabalığu yapmayalım zaten olan olmuş hayırlısı olsun. Tartışmanın kimseye faydası yok... Elinde hissesi olmayanda lütfedip yazmasın.

5. Eşleşme tavan gözüküyor

6. Adam Hale’n bizimle eylenii

7. Yuh artık yanı kadarda olmaz 0.10 fiyata bile yaz boz oynuyorlar

8. Evet bu adiler hırsızlıkta çağ atladılar sadece bu hisse için geçerli değil BIST bunun gibilerlele dolu soysusun Twitter ini takip et dersin halkçı dürüst dindar bir insan fakat o da ne Bimeks hadi biz hissedarları boş ver emek vermiş personelinin maaşlarını ödemeyen kansisin teki umarım canları çıkmaz ölmek için yalvarır dururlar kendi kanlarında bogulurlar. Sosyal medyayı iyi kullanıyor bu şahıslar burada yazılanları okuyorlardir diye düşünüyorum

Sayfa 573/651 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •