Sayfa 583/651 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Bilanço da 2019 da hızlı büyümeden bahsetmiş alacaklılar anlaşma haberini ne zaman açıklayacaklar

2. Yav ne diyorsunuz adam bizimle taşak geçi 2019 u görecekmi önümüzdeki aylarda ödemeler başlıycak neyle ödeyecek paramı var öpücükmü verecek

3. Daha önce büyüktüde ne pok yedi şimdi büyüyünce ne yapacak 140 mağaza 1.5 milyar ciro ile bi halt olmadı şimdimi olacak nasıl bir bok çukuru anlamadım bu salak bankalar 100 milyon sermayeli şirkete 600 milyon borç verdi la bunların alayı hırsız

4. Yemin ediyorum bir çoğunuzun pisikolojisi bozuk habire boş laf öyle olduki burdan başka hisse pazarlayan da oldu , bi susun arkadaş bi susun da hep beraber ne olacağını görelim.İşe yarayacaksınız pasta paylaşın yok paylaşmayacaksanız lütfen susun artık...

5. ARKADAŞLAR BİLİYORUM HEPİMİZ ZARARDAYIZ ,BUNDAN EXTRA BİR ALIM DÜŞÜNEMİYORUZ BİLE..ZİRA 0,11 DEN BİRAZ ALSAM MI DİYE DÜŞÜNDÜM FAKAT DAHA FAZLA PARAYI RİSKE ETMEYE KIYAMADIM ..BEKLİYORUZ.. 2 GÜN ÖNCE Bİ HABER OKUDUM VE BU BENDE MÜTHİŞ BİR RAHATLIK OLUŞTURDU..BELKİ Bİ HİS DİYEYİM AMA O ZAMAN DEDM Kİ SANIRIM BİMEX TE BİŞEYLER OLACAK ..AMA YİNE DE ELİM VARMADI ALAMADIM BURAYA DA YAZMADIM..ÇÜNKÜ YANLIŞ ANLAŞILSIN İSTEMEM AYRICA DEDİM YA SADECE KENDİMCE BİR HİS..NEYSE HABER BURADA SADECE PAYLAŞMAK İSTEDİM BELKİ BENİM GİBİ BİRAZ DA OLSUN UMUT KIRINTISI ARAYANLAR İÇİN KÜÇÜK BR IŞIK TUTAR..YALNIZ BELİRTEYİM TEKRAR KESİLİKLE BİRŞEY BLDİĞİM GÖRDÜĞÜM DUYDUĞUM BİŞEY YOK !! TAKDİRİNİZE SUNUYORUM..;
    https://www.yenisafak.com/ekonomi/ba...stiyor-3290264

6.  Alıntı Originally Posted by Baran Deniz Yazıyı Oku
    Yemin ediyorum bir çoğunuzun pisikolojisi bozuk habire boş laf öyle olduki burdan başka hisse pazarlayan da oldu , bi susun arkadaş bi susun da hep beraber ne olacağını görelim.İşe yarayacaksınız pasta paylaşın yok paylaşmayacaksanız lütfen susun artık...
    KESİNLİKLE, pasta ve eşleşme paylaşanlara şimdiden teşekkürler..
    Yapılan yorumlar varsayımdan öteye gitmemekle beraber sadece polemik oluşturuyor, varsa kaynağı belli haber eyvaallah yoksa yallah..

7. 0.12 den aldigim tavandan gitdi.sukur bu kagitdan kazandim

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 0,18 devam

Sayfa 583/651 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •