Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 49 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MRTGG - Mert Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by ramazanarpaci Yazıyı Oku
    yapacak bir şey yok..böyle boktan firmalara yatırım yapmak önce bizim sonra müsade ettikleri için spk nın suçu..
    Aynen arkadasim, devlet bu ve bunun gibi dolandiriclarin kucuk yatirimciyi dolandirmak icin kurduklari sirketleri bu noktaya gelmeden cesitli onlemler veya teminatlar alarak yatirimcinin haklarini korumalidir. Ama yapilan tek sey sermayesini kaybeden sirketleri kottan atmak. SPK da bu ve bunun gibi yatirimciyi dolandirip hisseleri kucuk yatirmciya satip iflas ayaklarina yatan ne sirketler var.

2. Herkesin ramazan bayramını kutlar, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.

Bu arife günü bu mesajı yazmak istiyorum.

Sayın arkadaşlar kota dışına atılıp, sonra dişini tırnağına katıp borsaya dönmek için uğraşan bir şirket bilmiyorum.

Ama MRTGG hariç !!

3 yıldır Murat Doğan ve YK her türlü çözüm için uğraşıyorlar.

Yakın zamanda bir ümit ışığı doğdu diyebilirim.

Şirketin adresi taşındı yeni ofis kiralandı.
    Yeni web sitesi hizmete alındı,

http://www.mertgida.com.tr/

ve en önemlisi belirli masraflar yapılarak 1 haziran 2018 olağan genel kurul çağrısı yapıldı. basına ve kap'a da bildirildi.
    Şirketle ilgili bilgileri şirinyerli arkadaşın verdiği linkten takip edebilirsiniz.

http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirke...umAciklamalari

Gelinen noktada yeterli oy oranı sağlanamadığından GK ileri bir tarihe ertelendi.

YK'nın genel kurul için çalışmalara devam ettiğini biliyorum.

İnşallah MRTGG'nin borsaya dönüşü için her türlü imkanı değerlendireceklerdir.

Saygılarımla

3.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Herkesin ramazan bayramını kutlar, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.

Bu arife günü bu mesajı yazmak istiyorum.

Sayın arkadaşlar kota dışına atılıp, sonra dişini tırnağına katıp borsaya dönmek için uğraşan bir şirket bilmiyorum.

Ama MRTGG hariç !!

3 yıldır Murat Doğan ve YK her türlü çözüm için uğraşıyorlar.

Yakın zamanda bir ümit ışığı doğdu diyebilirim.

Şirketin adresi taşındı yeni ofis kiralandı.
    Yeni web sitesi hizmete alındı,

http://www.mertgida.com.tr/

ve en önemlisi belirli masraflar yapılarak 1 haziran 2018 olağan genel kurul çağrısı yapıldı. basına ve kap'a da bildirildi.
    Şirketle ilgili bilgileri şirinyerli arkadaşın verdiği linkten takip edebilirsiniz.

http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirke...umAciklamalari

Gelinen noktada yeterli oy oranı sağlanamadığından GK ileri bir tarihe ertelendi.

YK'nın genel kurul için çalışmalara devam ettiğini biliyorum.

İnşallah MRTGG'nin borsaya dönüşü için her türlü imkanı değerlendireceklerdir.

Saygılarımla
    Sayin dunyali, gordugum kadariyla bu sirketi yakindan takip ediyorsunuz ve sirket yoneticileriylede gorustugunuzu tahmin ediyorum. Bu sirkete birzamanlar ulkerle yaptigi distributorluk anlasmasi ve kapta yayinlanan haberler neddeniyle bir cahillik edip parami yatirdim ve ogunden beri halen bekliyoruz. Benim gec kalmista olsa yaptigim detayli arastirmalar sonucunda bu sirketin birzamanlar sahipleri olan eyidemir ailseinin aslinda tam anlamiyla nitelikli dolandiricilar oldugunu malesef gec ogrendim. Ben burada once bu arastirmayi zamaninda yapmadigim icin kendimi sonrada bu tip dolandiricalara imkan saglayipta milleti soydurttuklari icin devleti sucluyorum. Ama bu eyidemirler unutmasinki bu kadar milletin beddualarini aldiktan sonra eger kendileri yasli olduklari icin goremeselerde eninde sonunda yedikleri haram lokmalar evlatlarinin veya torunlarinin burunlarindan fitil fitil gelecektir. Sirketin %85 ini kucuk yatirmciya yikip kenara cekilen adamlarin yok kota geri doneceklermis yok ellerinden geleni yapiyorlarmis gibi laflarla garibana umut pompalamak bu adamlarin sucuna ortak olmakla ayni kapiya cikar. Kap bu adamlari yillarca uyardi once goz alti pazarina aldi sonrada gostere gostere kottan atti. Adamlar kottayken birsey yapmadilarki kottan atilinca ne yapabilirler. Borsa tarihinde kottan atilipta kota geri donebilen sirket ben bilmiyorum. Kottan atildiktan sonra ben Murat Doganla gorustugumde belkide kota geri donen ilk sirket biz oluruz diyerek benimle resmen dalga gecmisti. Borsa riskli bir kurumdur ve her giren o riski tabiki kabul etmis olur ama goz gore gore dolandirilmak ve durust ticaret yerine spekulatif hareketlerle yatirimciyi madur etmek ayri seylerdir. Ben hakkimi helal etmiyorum ve Allaha havale ediyorum.

4. Sayın User1,

Yazdıklarınıza katıldığım noktalar çok.Bende sizin gibi fazlaca batık hissesi olan ky'lerden birisiyim.
    Borsaya geri dönme ve şirketi ayağa kaldırma çabası eski şirket sahiplerinin girişimi ile değil eski genel müdür Murat Doğan'ın insiyatifi ve yk'nın desteği ile yürüyor. İnşallah 4 temmuzda genel kurulun yapılma ihtimali var. Kesinleşince duyurusu yapılacaktır.

Kanuni zorunluluk olan GK hele bir yapılsın, şirketin tüzel varlığı devam ettirilsin. sonrasındaki olabilecek gelişmeleri burada tekrar değerlendiririz.

5.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Sayın User1,

Yazdıklarınıza katıldığım noktalar çok.Bende sizin gibi fazlaca batık hissesi olan ky'lerden birisiyim.
    Borsaya geri dönme ve şirketi ayağa kaldırma çabası eski şirket sahiplerinin girişimi ile değil eski genel müdür Murat Doğan'ın insiyatifi ve yk'nın desteği ile yürüyor. İnşallah 4 temmuzda genel kurulun yapılma ihtimali var. Kesinleşince duyurusu yapılacaktır.

Kanuni zorunluluk olan GK hele bir yapılsın, şirketin tüzel varlığı devam ettirilsin. sonrasındaki olabilecek gelişmeleri burada tekrar değerlendiririz.
    Sayin Dunyali,

Kusura bakmayin lutfen, yukaridaki yaziyi biraz sinir birazda moral bozuklugu ile yazdim, size catmak gibi bir niyetim yoktu sizinde magdur oldugunuzdan dolayi size de uzuldum. Benim pek umudum yok ama cikmamis candan umut kesilmez derler. Belki bir mucize olur birileri bu sirketle ortak ise girme karari verir belki. Bu arada sirketin son durumu hakkinda bir bilginiz varmi. En son Eskisehirdeki fabrikayi satmaya calisiyorlardi bildigim kadariyla, sonuc ne oldu biliyormusunuz? Sirketin eski yoneticileri eger ilgilenmiyorlarsa ellerindeki hisseleri bosalttila demektir. Yoksa onlarin veya akrabalarinin ellerinde yuklu miktarda hisse olsa bu durmda onlarin kendi paralarini kurtarmalari icin en cok cabayi gostermesi gerekmezmi? Benim zamaninda Murat beyle birkac telefon gorusmem olmustu ve gordugum kadariyla kendi elinden geldigi kadariyla birseyler yapmaya calisiyordu ama eyidemirlerden hicbir destek goremedigi izlenimi aldim ben.

6. Değerli arkadaşlar,

16 ağustos'ta genel kurul var.

http://www.mertgida.com.tr/duyuru-16...ANTISINA-DAVET

7. mert gda whatsapp

[QUOTE=dünyalı;391464]Arkadaşlar uzun süredir mücadelemizi veriyoruz. Şirketin GM, ve YK üyelerinin sahil olduğu whatsup ta özel bir grubumuz var. Ellerinde mrtgg hissesi olanlar telefon no.larını mesajla bildirirler se gruba alırız.

"benim mert gıdada 7000 hisse senedim var beni de whatsapp grubuna ekler misiniz? 05536387777

8. "benim mert gıdada 7000 hisse senedim var beni de whatsapp grubuna ekler misiniz? 05536387777 "

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •