Sayfa 10/20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Endeks izi ...

1.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

usdtry haftalık grafik 3,84 üzeri haftalık kapanışlarda dikkat edilmeli ....

güncel haftalık usdtry düşüncem ...

2.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

xu100 günlük grafikteki referans rakamlar dikkat edilmeli bence 118.690 üzerinde kaldığı sürece sıkıntı yok diye düşünüyorum

Güncel grafik ....

3. haftalık xu100 önemli olduğunu düşünüyorum 115257 altındaki haftalık kapanışlara dikkat edilmeli ...

4.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

haftalık xu100 önemli olduğunu düşünüyorum 115257 altındaki haftalık kapanışlara dikkat edilmeli ...
    Merhaba umarım faydalanan olmuştur

5.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

usdtry haftalık grafik 3,84 üzeri haftalık kapanışlarda dikkat edilmeli ....

usdtry haftalık güncel grafik ... 3.84 üzerinde dikkat edilmeliydi....

usdtry günlükte 4.08 altında kapanışlara dikkat edilmeli diye düşünüyorum usdtry günlük için denge rakamı 4.08 altında oluşan günlük kapanışlarda 3.85 kadar geri çekilme beklenilebilinir ....

usdtry saatlik görünüm ....
    Attached Images Attached Images

6.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

haftalık xu100 önemli olduğunu düşünüyorum 115257 altındaki haftalık kapanışlara dikkat edilmeli ...

xu100 haftalık güncel grafik ...

peki ne olabilir 107948 altındaki haftalık kapanışlarda 80.000 hedef olabilir ... haftalık kapanışlarda şuan için denge rakamı 107948 mutlaka takip edilmeli bence ...

7.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

xu100 günlük grafikteki referans rakamlar dikkat edilmeli bence 118.690 üzerinde kaldığı sürece sıkıntı yok diye düşünüyorum

güncel xu100 günlük ....

8. seans bazlı xu100 ... günlük grafikte fiyatlar dengelenmediği için seans bazlı grafik paylaşmak istedim seans bazlı garfikte fiyatlar tekrar 110.754 üzerine tekrar atar ise üstünde kapanışlar görülürse hedef 116.133 olabilir diye düşünüyorum ...

Sayfa 10/20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •