Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Endeks izi ...

1.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

xu100 günlük düşüncem 104316 üzerinde kapanışlara dikkat edilmeli üzerinde kaldığımız sürece sıkıntı yok
     Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku
    teşekkür ederim sayın sezi . Düşüş trendinde olduğumuzu düşünmüyorum

endex için referans rakam 104316 olmalı diye düşünüyorum üstünde kaldığımız sürece hedef 111797 olabilir .

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir arkadaşlar...

iyi akşamlar düşündüğüm referans rakam üzerinde kapanış olmadı önemli olduğunu düşünüyordum

2. Yarını bir görelim sayın Ferrdi.Beyaz maviyi aşağı kesmedi gördüğüm kadarıyla.Yukarı bir atak olabilir fakat tepkimi değilmi ona bakmak lazım iyi akşamlar.

3. Günlük bakıyorsak ki öyle, gün içi dansöz gibi oynayan sinyal bizi yanıltmasın...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Destek attım endekse, tepki için, baktık olmuyor atlarız yeniden trenden, (yarın, ertesi gün)...(genel görünüm yön, bozuk...)

5. Tepkide atladım...Genel yön düzgün olsa durulurda, değil işte...

6. Sabah erken atlamışım, iyi tepti...
    Yarın düşerek başlarız artık, huyudur...

7.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku

iyi akşamlar düşündüğüm referans rakam üzerinde kapanış olmadı önemli olduğunu düşünüyordum

iyi akşamlar takip ettiğim güvenlik çizgisi altında kapanış oldu fiyatların dengelenmesini beklemek gerekicek sanırım

8.  Alıntı Originally Posted by ferrdi Yazıyı Oku
    iyi akşamlar takip ettiğim güvenlik çizgisi altında kapanış oldu fiyatların dengelenmesini beklemek gerekicek sanırım
    Yakalanmamaya çalışıyoruz Sn. ferrdi. Mergen hocanın tabiriyle ''Al oyna, sat oyna'' dönemi de gelecek elbet ...

Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •