Sayfa 189/323 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

1. sn.mohıkan nıbas sayımı ıcın teşekkürler..

2. Sayın mohikan hocam rica etsem denge nin ve alyag ın sayımına balabilirmisiniz saygılarımla

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Sn Mohikan,
    Arçelik, THY Bist 30 da sayımlarınız başarı oranı çok yüksek
    Tebrik ederim sizi
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    THY VE GARAN KISA VADE 5 DK'LIK GRAFİK...

Bu sayımlarda yeşil diplerde 1 rakamını görene kadar düşüşe devam...

Thy kaç a kadar düşer hocam sayımlarda 1 nereye denk geliyor? Bilgilendirme yapabilir msnz?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    GEREL...

ORTA VADE bu sayımda ''kalkıyoruz, yolcu kalmasın'' diyor.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/667011
    Dün KAP a düşen bu haber yüzünden heyecan yarattı.Elektrikli arabaların şarj istasyonlarını yapacak finans için global bir fonla anlaştı.açıklamalar arasında:
    "5- Bunların yanı sıra anılan Sözleşme kapsamında GEM, 3 (üç) yıl süre ile geçerli olmak üzere, Şirketimize ait 7.100.000 adet pay üzerinde, 7,20 TL bedel ile (toplam tutar 51.120.000 TL'dir) kullanabileceği alım hakkı (call-option) sahibi olmaktadır. Bu hakkın GEM tarafından kullanılması halinde alımı talep edilecek olan paylar, öngörülmüş olan pay fiyatı karşılığında Şirketimizce tahsisli sermaye artırımı yapılmak suretiyle GEM'e teslim edilecektir."

böyle bir madde var.
    Henüz yatırım kurumları,fonlar yada yabancılar dediklerimiz değerleme yapamadılarki yüklü alım gelmedi hisseye.sadece spekler at koşturuyor.
    şirket,buradan gelecek finans ile yatırımlarını 3 yıl içerisinde bitirmesini düşünsek bile 3 yıl içerisinde ARABANIN geleceği garantimi onu bilemiyorum.yani araba yokken şarj istasyonlarının getirisi olmaz.TESLA ile gizlilik anlaşması olduğunu biliyoruz ama sanırım Hükümet ile de bir gizlilik anlaşması da yapmış olabilirler.mesele sadece şarj istasyonları satışı olmayıp bunların işletilmesi hakkı verildiyse milli piyango olur.
    teknik olarak bayrak görüntüsü hedefine giderse 10 TL gibi bir rakam oluşur ama çok pahalı konumuna düşer kısada. geleceğin satınalındığı unutulmamalı.

6. Sayın mohikan tatgd son durum nedir bakabilirseniz teşekkürler şimdiden

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sn. mohıkan hocam bır zamanlar sormuştum tum hısselerın sayımı olabılecegını soylemıstınız.. zahmet olmazsa KPHOL.sormak ıstıyorum..bu holdıng ORTADOGU grubunun borsadaki tek iştirak hıssesı..grup bıldıgın dev..ınsaattan turizme enerjiden sağlık ve gıdaya kadar.. mesela ıstanbuldakı istoçu yapan bu grup..zaten ınternetten ortadogu grup yazınca tamamı gorulebılır.. bır defa kendısıne tahsıslı bedellı sermaye artırım talebınde bulunmuş ve burdan elde edilecek kaynakla grubun enerjıyle ılgılı ıstıraklerını bunyesıne alacağını belırtmıs.. ama bunyesıne katacağını belırttıgı ıştırakın degerının karşılanamayacak buyuklukte olduğu gerekcesıyle talebı kabul gormemış..grubun patronu Ahmet gür ve ıktıdarlada arası çok iyi..talebın neden reddedıldıgını bılemıyorum..ayrıca KPHOL de yeşil holdıngınde bır mıktar payı var..ama patron ortadogu grubu gür kardeşler.. patronlar bu hısseyı borsadan şu an ısmını hatırlayamadığın bır yatırım ortaklığını alıp ısmını degıstırmısler.o zamanlar sırf a grubu yonetım hısselerıne verdıklerı para hıssenın bu günkü pıyasa degerınden fazla..bi o kadardan fazlada b grubu hısselere vermısler..hısse bır kac yıl 50 kuruşlarda durmus.şu anda az bır ıslem hacmıyle 1 lıranın bıraz üstünde duruyor..benım yaklaşık bır yıldır elımde olan bır hısse.. temel analızı kısaca boyle..bılıyorum böyle hısselerde patron ne derse o olur..ama yınede eğer bır trend oluştuysa sayımı mumkunse elıot amcayada bır sorabılırmıyız.emegın ıcın sımdıden teşekkür ederım...

8.  Alıntı Originally Posted by se7ven_86 Yazıyı Oku
    Thy kaç a kadar düşer hocam sayımlarda 1 nereye denk geliyor? Bilgilendirme yapabilir msnz?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayımlarda thy 16,00 geliyor dedi usda

Sayfa 189/323 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •