Special Days Image
Sayfa 263/323 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

1. hocam doaş son durumu ile ilgili sayım yapabilirmisizniz.

2.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    YESIL...

Görüntü kötü. Şimdilik 4 dalgalık bir düşüş trendi başlıyor gibi ve henüz 3. dalgalar başlamamış.

En iyi ihtimalle uzun vade destek çizgisi 8.50'den döner, burası kırılırsa trendin yeni zirveleri yıllar sonraya kalabilir.

mohikan hcm sizlik bir durum değil ama bu arkadaş bu şirketi bu forumda dillendirdiği sürece bende bildiğimi gördüğümü araştırmalarımı yazacağım.
    YEŞİL YATIRIM HOLDİNG toplam sermayesi 6,750,000
    Finansal duran varlığı:
    WOWWO %50 sermayeye katılım oranı ile 10,000,000(sermayesi 6,750,000 olan adam 10,000,000 u nerden buldu diye bana sormayın)
    ZİNCİR GY %50 ye 1,250,000 katılım.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/667051
    bu geri alınan paylar sizce hangi parayla alınacak.düşen piyasada pay geri alırsan yıl sonunda finansal duran kalemi ne kadar zarar yazar bunu bilançoyu daha iyi analiz edebilen arkadaş varsa açıklasın.
    bu rakamlardan sonra BİLANÇO yu inceliyoruz.
    WOWWO ve ZİNCİR GY den başka yatırımı olmayan şirketin
    bu yatırımlarına biçtiği değer 318,000,000 https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/680203
    faaliyet raporunu okuyun bu şirketin ÇALIŞANI BULUNMAMAKTADIR ??
    WOWWO nun halka arzı için SPK ya başvurmuş.güzel oldu bu wowwo nun bilançosunuda ederini de net göreceğiz.
    2.EL arabayı kredidisiz kefilsiz 1/4 ü peşin 36 ay taksitle satan bu şirketin ne kadar kar ettiğini de net görmüş oluruz.
    Mohikan hcm o grafiği inceleyip harcadığın zamana vakte çok üzülüyorum.manüplatör değilim eder fiyat söylemiyorum.PD si 0,36
    dediğiniz seviyeye geldiğinde 0,22 olunca ucuzmu olacak.evet diyorsanız gidip BMEKS alalım milyon lot.
    Herhangi bir yatırım stratejisi olmayan,yatırımlarını risk değerlerine göre farklı kıymet menkullerde değerlendirmeyen YATIRIM HOLDİNG in sonu nerde bitecek yıllar gösterecek bize.

3. mohikan hocam.demisas saymistiniz daha once..fakat temel olarak zarardan sermayesine gore guzel kara gecti..dokumculukte otomobil bloku da uretiyor. ihracatida guzel. sankide kar devam edecek gibi..simdi eger olusmussa yeni bir kisa orta uzun vade sayimi rica edebilirmiyim..

Abi karel'i sayabilir misiniz lutfen?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Abi odas ve Jantsa lütfen. Çok teşekkürler

6. Usta vakko bakabilirmisin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    Selam Sn Mohikan,
    Sayım istekleri oldukça fazla
    Müsait olduğunuz zaman sizden Alkim için sayım isteyecektim, 27 görürse dip yapmaz demiştiniz 27 göreremedi tekrar ve 21 lere çekildi
    Sizi tebrik ederim.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    HALKBANK...

Zaman konusunda ELLIOT'un yapabileceği bir şey yok.

Bu konuda eksik kalıyoruz.

9.47'yi görmüş. Ama 7.24 altını görecek.

Satım varantı aldık lem, kucağıma düşeceksin.

sayın mohikan 7,24 altını gördükten sonra yeni trent başlatır mı? biz beklemeye razıyız yeter ki yeni trend başlatsın

Sayfa 263/323 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •