Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 24 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Beyaz

1.  Alıntı Originally Posted by Avcı72 Yazıyı Oku
    Bu hafta 33,02 den aselsan alcam
    36,50 ,,37 seviyesine satmayı umuyorum
    İkincil halka arz haberi geldi , 33,92 Seviyeleri direnç oluşturuyor gibi ,,, 33,92 den verip ,, ordan dönerse 26 seviyelerine çekilebilir ,, ikincil halka arz hikayesi netleşene kadar uzak duracagım

2. Bugün 6;40 ayeni sattım kar cebe

3. Erbos 92 ler de,, yolculuğa devam ediyor ,,

Tuborg ,,, son silkeleme de ,, bilanço zamanı yaklaştıkça olayın rengi değişecegini düşünüyorum ,,

4. Tborg son silkelenme yapıldı . Şu anda 12,10 lar da geziniyor ..

5. Aylık grafikte : 101060 aşagı kırılırsa piyasa 83500 boşluğuna düşer , ay kapanışı önemli

6. Yeni gelişmeler ;

Erken seçim ,, kararı alındı ..

Dolar 4,25 ler de ,,

Piyasa neyi satın alıyor ??

Piyasa istediğini alır

Piyasa neyi istiyor !!

Piyasa neden borsayı satıp doları satın alıyor ??

Dünyanın küresel oyuncuları ne planlıyor ??

Hayra alamet değil orası kesin !!

Tahminim : bir seçim sonrası satın alınıyor ,, yada riskler hafifletiliyor ,, unutmayın piyasa geleceği satın alır ,, gerçeği satar ,,

Şimdi gelecek ne peki ?? Şimdi gelecek te ne olacak ki doları alıp borsayı satıyorlar !!!

Bunu iyi okuyup pozisyonları ona göre göze almak gerek

7. Enflasyonun tek sebebi vardır . Döviz kurudur.

8. Dolar yukarı çıktıkça enflasyon yukarı çıkacaktır ,, bu yansımalar 3 ay sonra hissedilir ,, maliyet kalemlerini dolar üzerinden alıyoruz ,, Elektirik dogalgaz petrol ,, maglesef enerji de ,, tamamen dışa bagımlıyız ,, enerji kaleminde dışa bagımlı oldukça,, bu rakam %72 lerdi şimdi %kaç bilmiyorum ,,, evet nükleer enerjiye geçiş bu sebebten önemli ,, yenilebilinir enerji çok önemli ,, enerji de dışa bagımlı isek ,, dolar yükselirse ,, enflasyonun Yükselmesi kaçınılmazdır

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •