Sayfa 2/30 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 235 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Xu030 endeks

bu arada endeks30 desteği yazayım bu herkesi ilgilendirir. 39.587 dikkat!!.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

seans arasında vop a bi göz atayım dedim. 42.300 b rakama dikkat edilmeli kırılması satışların hızlanması anlamına gelir. tekrar bi yukarı yapabilir olsada o numaralar geçti canım diye düşünebiliriz. bu durumda bana göre satışa girmek isteyen veya olan bi oyuncunun ya 42.300 desteğin kırıldığını görerek olayı değerlendirmeli yada ufak bi zararı göze alarak tepkiye oynamalı. bu oyun duruma göre pozisyon değiştirilerek oynanmalıdır. NAÇİZANE.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

VOP 42.300 desteğe sigorta olarak endeks30 39.587 desteğin kırıldığınnıda görülmesinin akıllıca bir davranış olacağını düşünüyorum..

tek bi yönde takılı kalmayarak kar cebe yapmalıdır diye düşünüyorum. çünki artık yukarı aşağı hareketlerle günü tamamlayacaklarını düşünüyorum. bol şanslar..

sigortamız 39.587 kırmadı dikkatinizi çekerim..

VOP a güven olmayacağını daha sonra farkettiğim için endeks30 587 desteği sigorta olarak yanına koymuştum.kaç kişi ciddiye aldı bilmiyorum ama tek bir kağıdın peşine takılarak pozisyon almanın ne kadar yanlış olacağının örneğini görmüş olduk..

xu030 xu030 xu030 kargadan başka kuş tanımıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=vXwNVcCEGXE
    ayılana gazoz bayılana limon

Sayfa 2/30 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •