Sayfa 30/30 İlkİlk ... 20282930
Arama sonucu : 237 madde; 233 - 237 arası.

Konu: Xu030 endeks

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    son kararınız nedir ?
    Twetter da milleti dolandırdıktan sonra burayıda bıraktı son kararı bu oldu....

Alıntı Originally Posted by Dedektifjjdj Yazıyı Oku
    Twetter da milleti dolandırdıktan sonra burayıda bıraktı son kararı bu oldu....
    vay allahsız kitapsız nasıl böyle bir mesaj yazarsın. yeni okuyorum. bende o kadar zaman geçmesine rağmen hala seni düşünüp telefon ediyorum. demek bunu okuduğumu sandığın için telefon açmıyordun. para aldım bu doğru. ben eşek olduktan sonra sırtıma semer vuran çok olur dedikten bir hafta sonra kendin gönderdiğinide yazsana.. eğer sen akıllı biri olup dediklerimi yapsaydın bugün on numara bir borsacı olurdun. twıtırı dolandırmışım vay allahsız kitapsız. bunu nasıl yazarsın hiçmi vicdanın yok senin.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

twıtır adresim bu. ne yazıyormuşum gel oku..

https://twitter.com/ltfkurt11
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    twıtır adresim bu. ne yazıyormuşum gel oku..

https://twitter.com/ltfkurt11
    bende ... karar_anı ... ne zamandan beli forumda görünmüyordu sosyal medyada yazıyorsun he haberim olmadı ...
    saygılar

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    bende ... karar_anı ... ne zamandan beli forumda görünmüyordu sosyal medyada yazıyorsun he haberim olmadı ...
    saygılar
    teşekkür ederim ilgine mehmet kardeş saygılar.. oraya da çok fazla takılmıyorum. haber filan takip ediyorum, yazılanları okuyorum. oyalanıyorum işte..

Sayfa 30/30 İlkİlk ... 20282930

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •