Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 36 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolara Yatırım Etik Değil

1.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    ne alakası var
    böyle bir konuyu bile siyasi çıkar ve hınçlarımızdan arındırarak ülkemiz çıkarları doğrultusunda tartışamıyacakmıyız
    Ben kötü birşey demedim ki konuları çeşitlendirmek yazdım yoksa bunlar siyasi konular mı, FX diye tüm dünyanın kabul ettiği yani para birimleri arasında al-ver yaparak yatırım yapılan bir sistem varken buna etik değil demek pek doğru değil...

Asıl etik olmayan çalışmadan sürekli borç alarak yaşamak acaba bunu hangi ülke yapıyor...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ben kötü birşey demedim ki konuları çeşitlendirmek yazdım yoksa bunlar siyasi konular mı, FX diye tüm dünyanın kabul ettiği yani para birimleri arasında al-ver yaparak yatırım yapılan bir sistem varken buna etik değil demek pek doğru değil...

Asıl etik olmayan çalışmadan sürekli borç alarak yaşamak acaba bunu hangi ülke yapıyor...
    konu ile alakası yok ama borç konusu bir çok kimsenin bildiği gibi değil
    http://tr.euronews.com/2016/10/29/ha...adar-borcu-var

3. Başlığın adına tekrar baktım da "Dolara Yatırım Etik DEĞİL" bu bir yargı içeriyor demek ki tartışalım konuşalım diye değil, baskı kurup algı yaratalım diye açılmış cevap yazarak ben hata yapmışım,

bu son yazım olsun...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Başlığın adına tekrar baktım da "Dolara Yatırım Etik DEĞİL" bu bir yargı içeriyor demek ki tartışalım konuşalım diye değil, baskı kurup algı yaratalım diye açılmış cevap yazarak ben hata yapmışım,

bu son yazım olsun...
    Bu yönde hakılsın en az dolarda yükseliş kaçınılmaz başlığı kadar yargı içeriyor

5.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    konu ile alakası yok ama borç konusu bir çok kimsenin bildiği gibi değil
    http://tr.euronews.com/2016/10/29/ha...adar-borcu-var
    Goygoyculuk yapmak kulağa daha hoş geliyor. Bunlara doğruları göstermek bazen duvara konuşmaktan daha zor.

Ülkenin ekonomisi kötüye gitmesi, TL nin değer kaybetmesi bazılarını mutlu ediyor.

Paran varsa yatırım yap, alnının teriyle para kazan.

6. Maliyeti neresinden ölçersen ölç bir gayri menkulü minimum 3 katına millete satmak ve bu konuda bu algıyı iyice pekiştirmek ne kadar ETİK acaba ?

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Maliyeti neresinden ölçersen ölç bir gayri menkulü minimum 3 katına millete satmak ve bu konuda bu algıyı iyice pekiştirmek ne kadar ETİK acaba ?
    ben böyle bir şey mi söyledim konu ile alakasını çözemedim

konunun siyaset ile alakası yok arkadaşlar iktidarda hangi parti olursa olsun aynı şeyi yazardım

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •