Sayfa 855/855 İlkİlk ... 355755805845853854855
Arama sonucu : 6836 madde; 6,833 - 6,836 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    beceremedik deyip özür dileyin bari
    yazdklarınızı geriye bir bakın isterseniz
    herkese vekalet çıkarttınız müdahil yapmaya çalıştınız
    şimdi şirket sizden ücreti vekalet isteyecektir muhakkak eğerki kapalı kapılar da birşey dönmediyse
    ama üzülmeyin birşeyler öğrendiniz buda fena sayılmaz
    cin ali banamı diyorsun 1 haddini fazlası ile aşan birisin .mahkemenin bana para ödetecigi seni baglamaz .2 daha dereyi görmeden paçaları sıvama bu heyecan ne sevinç bayram falan mı var..

2. 3 yıldır yusuf ne yapıyor diye merak eden şimdi kına yakmak için markete gitmiş..

3. davanın düşecegini nerden biliyorsun 2 onların avukat yazmış magduriyeti giderecek fiat açıklyacagız demiş .tahadut etmiş .burda bana ne parası gelcek görcez .hem gelse ne olur seni bu kadar sevindiren bumu .lot başı 3 kuruş gelmez .artı davanın nasıl sollanacagını nerden boyle kuru kuru biliyorsun ben bilmiyorum .

4.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    davanın düşecegini nerden biliyorsun 2 onların avukat yazmış magduriyeti giderecek fiat açıklyacagız demiş .tahadut etmiş .burda bana ne parası gelcek görcez .hem gelse ne olur seni bu kadar sevindiren bumu .lot başı 3 kuruş gelmez .artı davanın nasıl sollanacagını nerden boyle kuru kuru biliyorsun ben bilmiyorum .
    sevinenin kendi adınma ALLAH belasını versin ben deneyimlerimi aktarıyrum siz yüzde 5 kaybldu deyince durum meydanda
    sen istediğin gibi anlıyrsan bilemem.ben hiç bir arkadaşın zarar görsün istemem.

Sayfa 855/855 İlkİlk ... 355755805845853854855

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •