Sayfa 925/933 İlkİlk ... 425825875915923924925926927 ... SonSon
Arama sonucu : 7464 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    "1.3 milyar euroluk yatırım için Türkiyeyi seçen Volkswagenin kararında Katar Devlet Fonu da etkili oldu. Denetim Kurulu toplantısında Katar, Türkiyeden yana tavır aldı."

Katar,Türkiyeye bu kadar dostane yaklaşırken,anel in Katar dan yeni iş alamaması manidar değil mi?
    Üstelik dünya kupasına şurada 2 yıl kalmışken,ve Turp un Katar la ilişkileri çok iyi iken.......
    İhtimaller
    1-İşini yaparken güven veremedi,
    2-Maliyetler pahalı geldi.
    3-Oradada,buradaki gibi "küçük" düşündü.
    Belki de aldı, açıklama yok. Ridonun bu hissede ki baskısı yapı da ve anele de büyük çoğunluğun peşine düşmesi, ne var ne yok toplamaya çalışması boşuna değildir.

2. Anelt birleşme başvursa hatta tekme atsa bina havada karada 50-100 hatta300 milyon baloncuk eder. Yusuf Yıldızhan ve saz arkadaşları gazoz içse.
    Kağıdın ilk çıktığında dolar neyse oraya gelse hayat bayram olsa.
    Valla isteyerek bu adamlar gibi yazmaya çalışıyorum gene olmuyor. Tebrik edecem artık bunları yapacak bi şey yok.
    😬😬😬
    YTD

3. Şu spek bacının suratını bi görebilsek. Banane banane ben oynamıyooom çocuk suratıdır kesin. Yada burnundan soluyan, peş peşe sigara yakan bi dangalak sureti de canlanıyor gözümde.. 😅😂

4. Sayın cefaks iki gündür takasları boş geçiyorsunuz 😃

5. Arkadaşlar her kese iyi günler. Bir kaç geyik yorumdan sonra ciddi bir şeyler karalamak isterim nacizane.
    Yeni gelen fona ait alış bilgisi oldukça ciddi. Neredeyse Türk ekonomi bankadaki malın tamamı fona ait. ( fon tam olarak kimse artık)
    O istemediği sürece kağıt kıpırdamıyor. Ama düzenli olarak alması olumlu. Bu fon harici başka hesaplarda’da işlemleri büyük ihtimalle vardır.
    Kağıt’ta süreç devam ediyor. Ta ki bu gruplar hedefledikleri miktara ulaşıncaya kadar.
    Teknik olarak 1.86 üstü bahar 1.50 altı cehennem.
    Kalın sağlıcakla. Allah herkese sabır versin.
    YTD

6. Benim gibilere de akıl...

7. bedelli yapsa çogunluk pay sahibi patron .bu durumda bedelli zor gibi gibi.rüçhanla ky sıkıştırma yaparmı .yapar mı ? o kadar dilencilik peşinde olacaklar sanmam .
    çözüm aneltdeki yüzde 10 blok payda var .eger çözüm olursa zeki mürende bizi görür..ytd

8. anele hissesi neye gebe oldugunu kestirmek harbiden zor iş .
    hepimiz yukarı yönlü düşünüyoruz .tersini düşünmek lazım .
    eger kotdan çıkma hesapları var ise veyvana burdan alıp millete 8 tl üstü satma hesabıda olabilir.
    rıdvan ekibi artık şirketde iş almak yerine tahtada kumara başlamışlar..açık açık görünüyor ..ytd

Sayfa 925/933 İlkİlk ... 425825875915923924925926927 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •