Sayfa 936/955 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946 ... SonSon
Arama sonucu : 7637 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. Emlak.konut bir aya seni sollar haci maho .

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. dostlarıma-hayırlı-çok-kazançlar-sağlıklıkalın

3. Meşe palamudunun yusufcuk kuşu bina ne kadar ediyordu kaçtan aşağı olmaz diyosun şimdi son kararın ne.

4. 1,92-1,93 birisinden biri kapatır artık!
    Eksi kapatmasından iyidir.
    Ben böyle zor yükselen kağıt görmedim!!

5.  Alıntı Originally Posted by game in game Yazıyı Oku
    1,92-1,93 birisinden biri kapatır artık!
    Eksi kapatmasından iyidir.
    Ben böyle zor yükselen kağıt görmedim!!
    Kim baskılıyor kağıdı bilen varmı arkadaşlar?
    Son bir ay içinde gelen haberler ve kar dağıtımı beklentisi sonrası en az %20 artması lazımdı bence.
    Alan satan paylaşacak arkadaş varmıdır acep?

6. Sessiz kalmakta fayda var ! Meşe Odunu'nun bile sesi çıkmıyorken Anele " Aheste çek kürekleri mehtap uyanmasın !" havasında ilerlemeye devam...

2022 katarda düzenlenecek dünya kupasına kadar çok iş alacağı düşünülüyordu,,fakat Katara ambargo bütün planları bozdu,,maliyetler yükseldi,,eskiden almış olduğu işleri karlılık dursun,başabaş ile bitirmeye çalıştı,
    şirket şimdi içeriden ve dışarıdan yeni işler almaya başladı,,şimdiye kadar aldığı işler sermaye karlılığını karşılamıyor,daha çok iş alması lazım,,eğer alırsa,"çete"de baskısını kaldırabilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    2022 katarda düzenlenecek dünya kupasına kadar çok iş alacağı düşünülüyordu,,fakat Katara ambargo bütün planları bozdu,,maliyetler yükseldi,,eskiden almış olduğu işleri karlılık dursun,başabaş ile bitirmeye çalıştı,
    şirket şimdi içeriden ve dışarıdan yeni işler almaya başladı,,şimdiye kadar aldığı işler sermaye karlılığını karşılamıyor,daha çok iş alması lazım,,eğer alırsa,"çete"de baskısını kaldırabilir.
    Dünkü genel kurul hazirun tutanaklarına göre capital son 2 ayda 2 milyon lot daha alarak payını 18,5 mio lota yükseltmiş. Ölü fiyattan almaya devam ediyorlar. Genel kurul tutanakları dostlar alışverişte ağırlansın.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Sayfa 936/955 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •