Sayfa 975/991 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon
Arama sonucu : 7925 madde; 7,793 - 7,800 arası.

Konu: ANELE - Anel Elektrik

1. birleşme s,nerji yaratır anca şirket ihale alması lazım yurt dışı kaynaklar da ne filim yapılıyor bilinmesi lazım yapı 4 yıl sonra şimdiki rakamla her yıl 20 milyon kar elde edecek en az ..burdada faliyeti kısıtlayıp öz kaynak yemesin virus gibi adam tescilli alllah onun arasında artık aneltde korkum yoktu faliyet yoktu.kotda degildi ...gücüm vardı ama spk kendi mevzuatını okuması ve yorumlaması 4.4 milyon lot satmamıza vesile oldu spk bu usulsuzlukden davacı olacağım ...birleşme bir onaylansın..evraklar bende cümle açık net götünden okuyor galiba oy hakkına sahip payların en az yüzde 95 ne demek bu şu demek 99 oy hakkın var ama payın 95 degilse olmaz demek ..ytd spk davayı görünce akıllanır artık kazanma durumumuz yüzde 99 mevzuatı degiştirse gene işe yaramaz benim satış tarihim belli...ytd bizim dava anele bir etki yapmaz artık onların bir kamu davsı var lot aldırdıkları adama savcılığın açtıgı dava kamu davası ytd

2. Anele nin “ANELMEP MAINTENANCE and OPERATIONS LLC“ iştiraklilik oranını sadece %49. Zsanıtım. Patron bu şirkete Anelenin iştiraklilik oranını da yükseltecek bir aksiyonlarda yapar mı acaba?

3. Yeni iş bağlamış anal az bi mebla ama allah bereket versin olunlu yansır inşallah ytd.

4. Seans sonrası geldiğine bakmayın, çoktan alınıp satılmıştır.Çok etkisi olacağını sanmam ! Yanılmayı çok isterim.

5. 1 yılda 10 milyonluk iş bravo tebrikler ...birleşme için şişirdi bilanço dan eser yok ...fk olmuş 88.7 mal şişmiş ..ytd ama tahta sıg götürn götürür de bu adamın tahta kim girer.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by BOMBACI27 Yazıyı Oku
    1 yılda 10 milyonluk iş bravo tebrikler ...birleşme için şişirdi bilanço dan eser yok ...fk olmuş 88.7 mal şişmiş ..ytd ama tahta sıg götürn götürür de bu adamın tahta kim girer.ytd
    Sana Covid-19 bulaşsa valla çekeceği var senden ! Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by nurika Yazıyı Oku
    Sana Covid-19 bulaşsa valla çekeceği var senden ! Yatırım tavsiyesi değildir.
    covid bana nasıl bulaşacak .benden kaçıyor köşe bucak .ben dogruları söylerim ..yapı olmasa bu şirket ne iş yapar anca hısızlık yaparlar .sagır sultan bile duydu borsa aleminde herkes hırsız diyor .ALLAH o kadar büyükki başka söze gerek yok ...kimsenin hakkı kimsede kalmaz ...zaman kısa ömür kısa ..ben özlelikle cenazesine katılacam ALLAH nasip ederse ..hakkımı helal etmiyem diyecemytd

8. https://www.youtube.com/watch?v=WtsZp_xJfjY izleyin aynısını ben çekip youtube koycam tarih olsunlar ytd

Sayfa 975/991 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •