Sayfa 101/329 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 801 - 808 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Brüt olmasa ,ben de dahil bugün altlardan alanlar hiç gözünün yaşına bakmadan verir buradan da, verilemiyor işte.
    Akşam seansına kadar melül,melül bakacağız.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2. Yatırım finans satışa devam ediyor mu ?

3.  Alıntı Originally Posted by celal Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 36 kişi okumaktadır. (4 üye ve 32 ziyaretçi)
    Bu saatte bu kadar izleyici ile bu kağıt bitmiştir geçmiş olsun. Benim tarzım değil, yeni ağlama duvarına dönmüş hisseler ancak az bir lotla takibimdeydi. Buraya 9'lardan 16-17'lere geldiğinde sakın düşerken ortalama düşüreyim ya da tepki verir satar karıma bakarım düşüncesi ike bu pisliğe girmeyin diye yazdım ama dinleyen olmamış hatta üsteki yazanlara ve yazılanlara bakılırsa pek de bir meraklısı oluşmuş. Merak varsa şemsiyeye de şemsiyenin altında başka şeylere de hazırlıklı olunmasını tavsiye ederim. Ayrıca yok bilanço yok bedelsizmiş laflarına da kanmayın. YT'dir.
    Sayın Celal , ilk uyarın çok mantıklıydı (ortalama düşürme hususunda ) fakat sonraki açıklamaların bi tuhaf , çözemedim seni ! Milletin moralin bozacağına yapıcı olmaya devam et , amacın nedir ?? Milletin elinde patlamış gibi konuşup duruyorsun !! Elbette tekrar yükşelişe geçecek , önce bedelsizi bekleyeceğiz, sonra da iyi gelecek yıl sonu bilançosunu .. Bu da kendini 3-4 aya kendini belli eder zaten .. Durup durup milletin moralini bozma ! Flap a laf yok , düşerken bile kazandırır !!

4. Bugün alanlar

Bugün satanlar

Derinlik

5. Çok teşekkürler dr.borsa kardeşim.

6. Uyuyan dev uyanıyor.hadı hayırlısı

7. Dün alanlara kâr etme şansı verdi ne diyelim inşallah tavan olurda zararda olanlar hafta sonuna bir nebze olsun moralli girer
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. drborsa pasta atabilir misiniz

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 101/329 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •