Sayfa 11/329 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 81 - 88 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. hissede kimse kalmamıs 3.08-311 direnc bolgesini gecerse zaten oraya yıgılı mal bende o vakit o bolgeden alım yapıp 3.60 ve ustunu beklerim sanki toplanıyor gibi bi goruntıu var ama benim alım esigim 3.08 ustune atınca ki o zaman direnc kırılacaktır
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. 3.06 dan 25 000 lot mal aldılar biri cıkısı engellemek icin elinden geleni yapıyor

3. ekiz esems gibi sirketlerin tavan tavan gidipte bunun gibi karı iyi olan sirketin 107 000 endekste yerinde sayması ne garip degilmi coktan 3.50 ustu olmalıydı acayip baskı kuruyor birileri

4. 1 saaatte 110 000 lot islem hacmi ama bir arpa boyu yol alamamak ihlasların bile 1 haftada %20 cıktıgı bir borsoda flap ın baskılanması cok ilginc

5. galip ozturk gibi gozu kara parası bol bi adam lazım bu tahtaya napmaya calısıyorlarsa adam hissenin yukselmesini istemiyor ilginc galip ozturk girermi aceba bu tahtaya hissede kimse yokken tam fırsat aslında 3.08-3.10 direncini gecsinde o zaman alırım bu haliyle 3.08 bile gormesi zorken orayı hayatta gecemez

6. dagi holdingte garfada uluun da vs gibi hisselerde nasıl yukselcek dediysem seninde en az 3.60 -70 deneyecegine inanıyorum ama benim kriterim teknik olarak duzelmen lazım teknik 3.10 ustu al diyor bekliyorum 3.10 ustune atmanı ve kapanıs yapmanı

7. Sayin luikang baska hissemi kalmadi flap kim 3.60-3.70 kim hamal gibi tasittiriyorlar millete bundan bi halt olmaz bos hisse.ben 2000 zararla cikmistim bundan.. bakin kaplamin demistim gordunuzmu nerelere geldi ?

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Sayin luikang baska hissemi kalmadi flap kim 3.60-3.70 kim hamal gibi tasittiriyorlar millete bundan bi halt olmaz bos hisse.ben 2000 zararla cikmistim bundan.. bakin kaplamin demistim gordunuzmu nerelere geldi ?
    merak etmeyin ben teknik bakıyorum 3.10 a zaten 55 000 lot koymuslar gecmesin diye gecerse 3.10 ustunden alırım guvende olmak icin ama zaten bu haliyle 3.10 gormesi bile mucize hisseye ilgi yok zaten unutulmus gitmis tebrikler kaplamin icin

Sayfa 11/329 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •