Sayfa 113/329 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 897 - 904 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Flap hakkında yazarsan daha anlamlı olur boşver metro, rıza vs. falan filan, borsada örneklerle bir yere varılmaz bilmen gerek, hissen varsa yazarsın yoksa boş boş yazmanın anlamı yok, canı yanmış milletin elinde 20 li 15 li fiyatlardan varken cemaş gibi 1.50 lere geleceğini ima etmek sana kalmadı kardeşim, sana göre satsınlar yani açık açık onu diyorsun...

2.  Alıntı Originally Posted by Vizyonist Yazıyı Oku
    Flap hakkında yazarsan daha anlamlı olur boşver metro, rıza vs. falan filan, borsada örneklerle bir yere varılmaz bilmen gerek, hissen varsa yazarsın yoksa boş boş yazmanın anlamı yok, canı yanmış milletin elinde 20 li 15 li fiyatlardan varken cemaş gibi 1.50 lere geleceğini ima etmek sana kalmadı kardeşim, sana göre satsınlar yani açık açık onu diyorsun...
    Kardesim hiçbir şey ima etmiyorum kimseyi de yönlendirmiyorum 20 lerden 6 lı seviyelere inmiş Cemas 7 lerden 1.5 seviyelere düşmüş bu hisselerde yakalanan ve cani yananlara bir şey demem demem de herkes kendi ekmeginde... ama belli ki senin canin bayagi yanmış abuk sabuk konusuyorsun.. Sadece dikkatimi çeken hisselerdir borsada kural dip seviyeleri gördüğün an atlayacaksin dün Flap brutten çıktı trene bindim yarin cemaş çıktığı an ona da atlayıp bekleyecem herkesin yatırım anlayışı farklıdır

3. beyler tartışmaya gerek yok herkezin hür iradesi alan alır satan satar herkesin beyni var kağıda bakın bugün hacimde çok güzel iyiye işaret.

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Git işine kardeşim siparişmisin nesin abuk sabuk gibi kelimeler kullanarak terbiyeszleşme başka kapıya milleti etkilemeye çalışma ve de saçmalama

yükselir dedim ama zarar ettirdi lanet kağıt

6. Ne kansız insanlar ta yukarılardan beri aşağı yukarı yapa yapa milletin eline verdiler brütten çıkar çıkmaz yine ani hareketlere devam inşallah 6 ay brüte girersin de istediğin gibi at koşturamazsın YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bu hissedeki yön tayın ediçi kimse çılgın birisi altı ve üst hedefi neresi belli degil sanki bir geçe kulupünde egleniyor bekle bekle o kadar zararla bekle sonra 6.55 görünçe biraz alım gir o fiyattan aldığımızı bile zarara yazdırıyor

8. Gene taban yolları mı görünüyor acaba??

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 113/329 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •