Sayfa 18/329 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 137 - 144 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Haklısınız ama brütten çıkan hisselerin prim yaptığına eminmiyiz
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

2. Çok güzel prim yaptı fakat bu kesiciler yok mu
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by Sivaslı_usta Yazıyı Oku
    Çok güzel prim yaptı fakat bu kesiciler yok mu
    Asıl primi brutteyken yapabilir demiştim. Birde yarın yani bugün için de söylemedim bunu. Takip edilip uygun yerden girilebilir diye belirtim.ben bugün az miktarda aldım. Düşerse 10 ve son olarak 9 un altında yine bu aldığım kadar alırım. Burdan yukarı firlarsa da 20 ye kadar beklerim. Olursa gzl olur olmazsa zaten bana dokunmaz.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Asıl primi brutteyken yapabilir demiştim. Birde yarın yani bugün için de söylemedim bunu. Takip edilip uygun yerden girilebilir diye belirtim.ben bugün az miktarda aldım. Düşerse 10 ve son olarak 9 un altında yine bu aldığım kadar alırım. Burdan yukarı firlarsa da 20 ye kadar beklerim. Olursa gzl olur olmazsa zaten bana dokunmaz.ytd
    Bu söylediğim beyaz için. Flap ben aldım zaten trade için yuzde 7-8 yaparsa satıp alttan almayı beklerim.

5. Şu an hisse 3, 26 da . Artık bugün ya da yarın 3, 5 un üstünde kapatması lazım. Birileri bu hisseyi iyi toplamış belli ama götürmeyi bir türlü beceremiyorlar.Boyle devam ederlerse yani 3-5 krşun hesabını yapıp kimse kalmayıncaya kadar hep baskıya devam ederlerse hisse satacak kimse bulamayacaklar. Gerçi hisseyi öyle bir hale getirmişler ki kimsenin güveni yok almaya da gönlü yok. Halbuki bir zamanların favorisiydi. Formu dolup tasardı. Şimdi ne halde. Yazık. Ytd

6. Bekliyorum sabırla çok yırtındı bugün satmadım. Aslında tavan yapsada umrumda değil yüzde 7 ye fitim. Yarın 3,5 bekleyip gelirse satacam.ytd

7. Bu hissede çok büyük bir operasyon olacak gibi. Bunca yıllık tecrübelerim bunu diyor. Hisse 5-6 ları göreceğe benziyor. Ne zaman olacak derseniz hiç birimizin hissede olmadığı zaman. Bunu gördüm ve bugün bir tarafiniza sokun diyerek sattım. Şimdi rahat rahat gotururler artık. Benim kara listeme girdi. Yani bir daha tövbe. Zarar mı ettim hayir. Hatta ufak bir karla sattım. Ama dansöz gibi kivirtan tek tek lotları sayan speklerden nefret ederim. Midemi bulandirdi. Tukaş yerinde dursada beklerim. Hurgz te kara tren gibi gitsede dururum. Ama bir tane bile ky yı istemeyen g.tünü yirtan bu tip hisselerde beklemem. De get hadi nereye kadar gidersen. Ytd

8. bu hissede 7 8 li rakamlar görünebilir a hiseler bir oynadımı yukarı doğru durmaz ytd kimseye al demem önümüzdekı hafta 4 lerde olacak tır herşey tahmin kimse aldanmasın

Sayfa 18/329 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •