Sayfa 201/329 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. babacanı ve şimşeği başkan yardımcısı mı yapacakmış. ytd

2. bu gece uzun olacak besbelli. uyku haram.

3.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    babacanı ve şimşeği başkan yardımcısı mı yapacakmış. ytd
    ya babaları çıkarırs, yaparsa.....ytd

4. Yaw hakkaten tam bedeviymişim dedim perşembe akşamı spk bülteni var bu da bedelsizi bekliyor geçen hafta hareketliydi yine olur dedik hatta endekse iyi direniyor dedik hatta beyaza baktım onaylanınca uçuşa geçti dedik aldık bu sefer de bülten erken yayınlandı zaten batıktık iyice battık

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by adem0730 Yazıyı Oku
    Yaw hakkaten tam bedeviymişim dedim perşembe akşamı spk bülteni var bu da bedelsizi bekliyor geçen hafta hareketliydi yine olur dedik hatta endekse iyi direniyor dedik hatta beyaza baktım onaylanınca uçuşa geçti dedik aldık bu sefer de bülten erken yayınlandı zaten batıktık iyice battık

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    biz bedeviyiz de ya garan dakiler ne ola. topikte şu saatte 222 kişi var.

6. flap'ın sermayesi 31.2 milyon tl.ve beyaz filodaki %16 payının bugünkü değeriyse yaklaşık 183 milyon tl. ile sermayesinin yaklaşık 6 katı bir değere denk geliyor.piyasa kendisini biraz toparlayabilmeyi başarırsa flap tan piyasadan çok daha pozitif bir tepki beklerim.usd/tl seviyesi 4,74 altına düşerse piyasaya moral gelir.can gelir.umarım en kısa zamanda bu seviye ve hatta çok daha daha aşağılar görülür.saygılar selamlar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. bu arada son 7 aydaki ilk hisse yorumumu flap'a yaptım.belki ayağımız uğurlu gelir
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    bu arada son 7 aydaki ilk hisse yorumumu flap'a yaptım.belki ayağımız uğurlu gelir
    insallah ...

Sayfa 201/329 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •