Sayfa 217/329 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Çoktan beri elinde Flap bulundurup da , kağıdı tanıdığını zannedenler ! İçinizde 1 kişi bile yok harketini çözebilecek olan .. Yazmayım diyorum ,gunlerdir , dayanamadım yazayım dedim . 1,5 ay önce de yazdım , Bu kağıdın dibi 6 tldır . 7 filan diye uçmayın 2 gün primli görünce , yok yarın 7.80 leri filan deneyebilir filan . Zaten bi mok bildiğiniz yok bari milleti panikletmeyin ..
    Son sözüm şu , kağıt 6 yı kırmadığı müddetçe , endişelenmeyin .. Kırarsa vedalaşın arkanıza bakmayın !!
    Diğer taraftan , kerizlerin maLLrını toplamadan yukarı harekete başlamazlar. Bugün olan bundan ibarettir.

YTD.

2. Yiğit düştüğü yerden kalkar derler ama bunun durumu pek kalkacak gibi görünmüyor hayırlısı olsun bakalim

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Allah kurtarsın kardeş. Dr Şenol vardı o maliyete getirip satıp çıkabildi mi acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cümlemizi. Ancak ben aldım başkaları da alsın belki zararımı kurtarırım diye goygoy yapmadığım için huzurluyum.

4.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Çoktan beri elinde Flap bulundurup da , kağıdı tanıdığını zannedenler ! İçinizde 1 kişi bile yok harketini çözebilecek olan .. Yazmayım diyorum ,gunlerdir , dayanamadım yazayım dedim . 1,5 ay önce de yazdım , Bu kağıdın dibi 6 tldır . 7 filan diye uçmayın 2 gün primli görünce , yok yarın 7.80 leri filan deneyebilir filan . Zaten bi mok bildiğiniz yok bari milleti panikletmeyin ..
    Son sözüm şu , kağıt 6 yı kırmadığı müddetçe , endişelenmeyin .. Kırarsa vedalaşın arkanıza bakmayın !!
    Diğer taraftan , kerizlerin maLLrını toplamadan yukarı harekete başlamazlar. Bugün olan bundan ibarettir.

YTD.
    Siz bir şey biliyorsanız buyurun yazın o zaman. Bilmiyorsanız da millete hakaret etmek için klavye arkasına geçmeyin.

5. artık yükselmez. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    artık yükselmez. ytd
    Valla moral bozmim diyorum ama sanırım bu saatten sonra bencede yükselmez

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    artık yükselmez. ytd
    İnandıňız mı artık

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by celal Yazıyı Oku
    Siz bir şey biliyorsanız buyurun yazın o zaman. Bilmiyorsanız da millete hakaret etmek için klavye arkasına geçmeyin.
    pSİKLOJİNİZ yerlerde sürünüyor onun için dialoga gerek yok . Bildiklerimi yukarıda yazdım zaten . Ne demek istediğim gayet açık !

Sayfa 217/329 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •