Sayfa 277/329 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Fren merkezi westinghouse patladı amk...
    amk=(Amma yaptın kanki)

Borsa yanan bir ateş gibidir, erimeden ısınabilmek lazım...

2. flap: 2 ocak 2018 kapanış fiyatı............................................ ..........: 13,45
    flap: 28 şubat 2018 yılın en yüksek kapanış fiyatı..............................: 23,60
    flap: 15 kasım 2018 yani bugün yılın şimdilik en düşük kapanış fiyatı...: 2,92.

23,60 ile 2,92 arasındaki zararı ise maalesef yaklaşık 8 kat......inan ne can dayanır, ne kalp, ne de para.....benim prensibim şu ki; bir hissenin fiyatı çıkıyorsa durma al, fiyatı daha da yükselebilir....tam tersi, bir hissenin fiyatı düşüyorsa koşar adım durma sat, fiyatı daha da düşebilir....alım için hiç acelem yok...hele bir karar versin bakalım flap'ımız.....unutmadan bir de 05 ekim'de yaptığı %60 bedelsiz müracaatı var...hele o da bir gerçekleşsin bakalım hayırlısıyla...elinde malı olan dostlara Rabbim sabırlar versin...inşaallah gün gelir yine yirmili rakamlara kendini atar.....saygılarımla.....

......................yazdıklarım asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir....................

3.  Alıntı Originally Posted by LEFEVRE Yazıyı Oku
    flap: 2 ocak 2018 kapanış fiyatı............................................ ..........: 13,45
    flap: 28 şubat 2018 yılın en yüksek kapanış fiyatı..............................: 23,60
    flap: 15 kasım 2018 yani bugün yılın şimdilik en düşük kapanış fiyatı...: 2,92.

23,60 ile 2,92 arasındaki zararı ise maalesef yaklaşık 8 kat......inan ne can dayanır, ne kalp, ne de para.....benim prensibim şu ki; bir hissenin fiyatı çıkıyorsa durma al, fiyatı daha da yükselebilir....tam tersi, bir hissenin fiyatı düşüyorsa koşar adım durma sat, fiyatı daha da düşebilir....alım için hiç acelem yok...hele bir karar versin bakalım flap'ımız.....unutmadan bir de 05 ekim'de yaptığı %60 bedelsiz müracaatı var...hele o da bir gerçekleşsin bakalım hayırlısıyla...elinde malı olan dostlara Rabbim sabırlar versin...inşaallah gün gelir yine yirmili rakamlara kendini atar.....saygılarımla.....

......................yazdıklarım asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir....................
    Dediğiniz Bedelsiz müracatı spk dan red yedi, flapta bir sonraki genel kurulda görüşülmek üzere rafa kaldırdı bu olayı, bedelsiz beklentisi bitti, hatta bu sene içinde 2 kez Bedelsize başvurdular beklenti içine soktular hisseyi, spk nin neden ret ettiğine dahil kap ta haberleri var, bi Bedelsiz başvurusunu doğru düzgün yapamayacak kadar aciz bi şirket, bu a rahmen totalde 12 bin TL yi bırakıp çıktım
    Ytd,

4. 27 lerden buralara getirdiler. Kol bacaklar kesildi. Spekler rahatladı. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by OKTAY5 Yazıyı Oku
    Dediğiniz Bedelsiz müracatı spk dan red yedi, flapta bir sonraki genel kurulda görüşülmek üzere rafa kaldırdı bu olayı, bedelsiz beklentisi bitti, hatta bu sene içinde 2 kez Bedelsize başvurdular beklenti içine soktular hisseyi, spk nin neden ret ettiğine dahil kap ta haberleri var, bi Bedelsiz başvurusunu doğru düzgün yapamayacak kadar aciz bi şirket, bu a rahmen totalde 12 bin TL yi bırakıp çıktım
    Ytd,
    2. bedelsiz içinde mi red yedi bu flap........diyecek kelime yok o zaman....teşekkürler.....saygılarımla.....

6. Biliyorum insan dayanamiyor bağımlısı olduğu kağıda dönüp dolaşıp geri geliyor bu kağıda her döndüğümde zararımı artırdım hep ayni hüsran bu kağıdı düşünenlere duyrulur

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ufak ufak almaya başladım. Buralardan dönüp sert bir yükseliş bekliyorum. Ama flap çok tehlikelidir. Fazla lot almayacaksin bundan. En Fazla 15.000 tllik... 3.01 ile 2.88 arası aldım. 2.50 ye kadar almaya devam...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Son 1.5 aydır istikrarlı bir şekilde dusuyor.param yarı yarıya erimiş durumda.bas aşağı gidiyor artık dönüp tepki vermesi lazım.maffetti bizi.tüm likitimle girmiştim maliyette dusuremiyorum ne yapacağım bilemiyorum çok aşırı zarar var.kagit hergun düşüyor hergun eksi kapıyor hiçbir olumlu hareket yok nalet olsun bu kağıda.şansimi sikiyim nereden bulastim

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 277/329 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •