Sayfa 3/329 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 17 - 24 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

satanlar

YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. arkadaslar niye bu şirket hissesi bt yapıldı 2015 te bilanço analizlerimde süper performansı vardı. hemde 6 ay yemiş. borsadan çıkmıştım takip edemedim
    Yatırım tavsiyesi değildir.

FLAP Solo 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 134.565 Yıllık Değ%:50

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

6. Bu brutten ne zaman çıkıyor bilgisi olan var mi

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Arkadaslar, brüt çıkış tarihi ''10" Haziran. Yarından sonra "5" iş günü kaldı. Bir de %25 bedelsiz başvurusu yapıldı.. Bilgilendirmedir.

8.  Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Arkadaslar, brüt çıkış tarihi ''10" Haziran. Yarından sonra "5" iş günü kaldı. Bir de %25 bedelsiz başvurusu yapıldı.. Bilgilendirmedir.
    Sayın TUNAHAN,

Bende kötü yakalananlardanım. Tam çıkış başlamıştı gidiyor diye aldım (ki gidiyordu), brüte yakalandım.

Elimdekiler 4,33 maliyetli (endeks 75-80 iken). 6 aydır bekliyorum. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Endeks neredeyse 100 oldu. Hele bir ayın 12 si gelsin. Brütten çıkınca endeks bazında zararımın karşılanacağını düşünüyorum.

Bunda yakalanınca diğer kağıtları kaçırdım. Endex 20 bin çıkmış, bu hala benim maliyetimde, önce brüt çıkışına kadar (son hafta son düzlüğe girdik) bir %10 verse, brüt çıkışında da bedelsiz rüzgarı ile başladığı hareketin sonucu olarak hakettiği yerlere yeni zirveler yaparak gelse. Hayırlısı bakalım.

Sayfa 3/329 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •