Sayfa 52/329 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 409 - 416 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Brüt takas son gün bugün idi.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim A+ A-
    Özet Bilgi
    2017 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI SONUCU
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi
    Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi
    01.01.2017
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi
    31.12.2017
    Karar Tarihi
    01.03.2018
    Genel Kurul Tarihi
    26.03.2018
    Genel Kurul Saati
    14:30
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih
    25.03.2018
    Ülke
    Türkiye
    İlçe
    ÇANKAYA
    Adres
    Birlik Mahallesi Podgoritsa Caddesi No:1 Çankaya/Ankara
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış, Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması ve Toplantı tutanaklarının imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    2 - 2017 Yılı hesap dönemine ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun görüşülmesi ve onaya sunulması,
    3 - 2017 yılı faaliyet ve hesapları hakkında Bağımsız Denetim Şirketi PWC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin Bağımsız Denetim Raporu özetinin okunması,
    4 - 2017 Yılı hesap dönemine ait finansal tablo ve raporların görüşülmesi ve onaya sunulması,
    5 - Yönetim Kurulu Üyelerinin Şirketimizin 2017 dönemi faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi hususunun onaya sunulması,
    6 - Süresi dolacak Yönetim Kuruluna üye seçilmesi,
    7 - Yönetim Kurulu'nun 2017 yılı hesap dönemi için kar dağıtımına yönelik önerisinin okunması, görüşülmesi ve onaya sunulması,
    8 - Yönetim Kurulu Üyeleri ve Üst Düzey Yöneticiler için yapılan ödemeler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi ve Yönetim Kurulu üyelerinin ücretlerinin belirlenmesi,
    9 - Yönetim Kurulunca yapılan Bağımsız Denetim Kuruluşu seçiminin görüşülmesi ve onaya sunulması,
    10 - 2017 yılı içerisinde ilişkili taraflarla yapılan işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi ve hazırlanan "İlişkili Taraf İşlemleri Raporu"nun sonuç bölümünün okunarak, pay sahiplerinin bilgisine sunulması,
    11 - 2017 yılı hesap döneminde yapılan yardım ve bağışlar hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi, 2018 yılı hesap dönemindeki yardım ve bağışlar için üst sınır belirlenmesi, Yönetim Kurulu'na yetki verilmesinin görüşülmesi ve onaya sunulması,
    12 - Şirket'in 2017 yılında 3. kişiler lehine verdiği teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi,
    13 - Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahipleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, üst düzey yöneticiler ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarının; Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri çerçevesinde 2017 yılı içerisinde gerçekleştirdikleri işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi ve aynı konuda 2018 yılında işlem yapabilmeleri için izin verilmesi hususunun onaya sunulması
    14 - Dilek ve görüşler,
    15 - Kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Sermaye Artırımı/Azaltımı
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1
    2017 GK Genel Kurul Daveti Gündem ve Vekaletname.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
    EK: 2
    2017 GK BİLGİLENDİRME DOKÜMANI.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    Genel Kurul Sonuçları
    Genel Kurul Yapıldı mı?
    Evet
    Genel Kurul Sonuçları

Yapılan Genel Kurul Toplantısına ait Toplantı Tutanağı ve Hazır Bulunanlar Listesi ekte sunulmuştur.

Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
    Kar Payı Dağıtım
    Görüşüldü
    Sermaye Artırımı/Azaltımı
    Kabul edildi
    Genel Kurul Sonuç Dökümanları
    EK: 1
    2017 GK TOPLANTI TUTANAĞI.pdf - Tutanak
    EK: 2
    2017 GK HAZIR BULUNANLAR LİSTESİ.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi
    Ek Açıklamalar

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. %9 oldu düşüş yuh ya

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. bedelsiz için spk ya nezaman başruvu yapak bunlar ne bekiyorlar

6. istediğin kadar düş 35 e kadar burdayim. ytd

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by burkturk Yazıyı Oku
    istediğin kadar düş 35 e kadar burdayim. ytd

Aynen öyle 5 kuruş kaptırmak yok

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. benim 35 im burasıymış😁

Sayfa 52/329 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •