Sayfa 253/329 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. arkadaşlar ne 1 milyonu nerden duyrsunuz bu rakmları

en iyi alıcı iş yatırım:241,121 lot
    en iyi satıcı merrıll : 214,484 lot

2.  Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ne 1 milyonu nerden duyrsunuz bu rakmları

en iyi alıcı iş yatırım:241,121 lot
    en iyi satıcı merrıll : 214,484 lot
    1 milyon lot değil 1 milyon tl demek istemiş sanırım

ytd

3. mantıklı olalım

Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Sen bu cezalıların başka hesaplar kişiler üzerinden alıp almadığını nerden biliyorsun bak bakalım hisseyle top gibi nasıl oynamışlar sanki ceza aldıkları günden beri flap çok sakin duruyordu bugün nerden nereye gelmiş gün içi nereye kadar çıkmış ve nerde kapamış flapta ağırlıklı ortalama olmaz sana göre hisse iyi kapamış meril 1 milyon lot satmış neresi iyi flap tam bir al sat hissesi olmuş sen çıkmış ağırlıklı ortalamadan bahsediyorsun YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşım benim tüm söylediklerimin bir dayanağı var. işlem hacmi 42,5 milyon. En iyi satıcının hacmi 1 milyon TL Meril teyzeden gelmiş.

Bilgi verelim. Uydurmayalım. Biz hisseyi söyledik açık açık. Dedik ki tamamen ağır spek. Kağıdı övmüyoruz zaten. Uçar kaçar diyen de yok. Üstelik birçok küçük yatırımcıyı da mağdur etti. Sonuçta 27 TL den maliyetlenen bile var.

Bu cezalı şahıslar tabi ki başkaları adına alabilir ama elindeki mevcutları çıkaramaz. Dolayısıyla yarın tamamen özgür olacaklar. Hisseyi isterlerse taban isterlerse de tavan yaptırabilirler.

Bugün bizzat bir arkadaşım al-sat yaptı. Borsada bu zamanlarda en fazla günübirlikçiler var artık. Bunu birçok kişi zaten biliyor.

Soğukkanlı olmak ve bu tip hisselerde dikkatli olmak lazım.

4. Merlin sattıysa kağıt yine spekalatüf şekilde aşağıları deneyebilir zaten bugünkü hareketin ana kaynağı beyaz da olan tavan hareketi oda bugün devam etme olasılığının az olmasını da eklersek bu kağıtların hepsi spekalatüf hareket ediyorlar birileri mal çakarsa en son alanın elinde kalabilir mallar çünkü bu tip kağıtlar da son konuşan genelde patron oluyor geldiği yere bakarsak 1.00 tl lerden çıkmış zirvelere böyle kağıtlar da risk yüksek iştah kabarık olur dikkatli olunmalı al sat kağıtları bunlar

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Oç spek yine devam ediyorsun YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. merill teyze satıyorsa uzak durmalı,4.20 lerden topladı 4.90 lardan çakıyor....6 tli geçmeden girilmesi riskli
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

7. 6 yı kırdı mı hedefi 4.80 dir dedim , atıyosun dediler !! Çoktan beri bakmadım foruma ,İtiraz edenleri aradım da , hepsi haminneler gibi oturmuşlar yerlerine , gıkları çıkmamış .. Ne oldu ? Burada atıp tutmayın dedim , eğer biraz bilginiz varsa paylaşın öğrenelim dedim .. Burası atmasyon yeri değil ,rezil ederler adamı !
    Flapı tanıyorsanız zarar ettirmez , her daim kazanırsınız . Ama size tavsiyem onunla uzun maceraya girmeyin . Hemen elinize tutuştururlar benden söylemesi .
    Masa sandalye şirketidir dedim ,ona da itiraz ettiler . Yine söylüyorum , bu masa sandalyelere , bu bilançoya ,bu halka açıklık oranına umut bağlanmamalı . Bundan sonrası için ne olacak derseniz , yüklü alım için (son yazımda da belirmiştim ) 1.5 - 2 aralığını bekliyorum . Bunun dışında Flap ile ilgili ihareketlerimin vadesi 1 günlük seanslardan ibarettir.
    YTD.

8. Bunun asılı beyaz onda hareket oluyor bunda ona bağlı hareketler mevcut

Sayfa 253/329 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •