Sayfa 244/329 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    35 bin lot bu hisseyi etkilemez ama al sat yapanlar çok açığa çok veriliyor o yüzden yukardan satanların çoğu açıkcı alttan alıyor böyle olunca da gün için kapanışı yatay seyredebilir ama aniden açıkcıları bu sabah ters köşe yapan birileri olursa 6.00 kadar çıkardılar belli olmuyor bu hisse spek kağıdı
    Ben 35 milyon TL olarak gördüm. Onun için ciddiye aldım. 35 bin olduğunu görsem yazmazdım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2.  Alıntı Originally Posted by ayranbuz Yazıyı Oku
    Gün başında bi 6,08 i gösterip, her dakka kuruş kuruş indirerek günü dünkü kapanış olan 5,66 dan kapat lan ... speği

ytd
    Hemen hemen öyle oldu işte ayıp olmasın diye bir iki kademe yukarıda keşke onu da yapmasaydı adi spek

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by YaBgUdOkUz Yazıyı Oku
    Aslı astarı temeli mantığı yok.dostum Bi 9'a yolculuk diyorsun dönüp teeee orta vadede 4.50 diyorsun. Ne temel var ne teknik. İlerde patron geri alımı olacağı ve bedelsiz için tekrar başvuru yapılacağı konuşulmaya başlandı. Ne 3 lirası ne 4 lirası.???
    Öncelikle ,FLAP'ta temel ve teknik arıyorsanız vay halinize sizin !!! 1,5 ayda 27 TL den 8 lere gelen kağıtta ne temeli ve ne tekniği bekliyorsunuz güldürmeyin adamı ya !! 9 lara yolculuk başlar dediğimde şartım , 6 yı dip yapmasıydı , yapamadı maalesef , ,okuduğunuzdan da mı anlamıyorsunuz siz ?? 6 yı kırdı mı , destek noktası 4.80 dir . Buraya kadar çekilecektir.Maldan çıkıp 3 gün uğramadık diye içi boş bilgiçler dolmuş buraya . Masa ve sandalyeden ibaret bir şirket için uzun boylu kelemlara girmeyin , kağıdı tanıyan ve çok da ekmeğini yemiş kişilere de sallayıp boş tartışma konusu yaratmayın .
    YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Öncelikle ,FLAP'ta temel ve teknik arıyorsanız vay halinize sizin !!! 1,5 ayda 27 TL den 8 lere gelen kağıtta ne temeli ve ne tekniği bekliyorsunuz güldürmeyin adamı ya !! 9 lara yolculuk başlar dediğimde şartım , 6 yı dip yapmasıydı , yapamadı maalesef , ,okuduğunuzdan da mı anlamıyorsunuz siz ?? 6 yı kırdı mı , destek noktası 4.80 dir . Buraya kadar çekilecektir.Maldan çıkıp 3 gün uğramadık diye içi boş bilgiçler dolmuş buraya . Masa ve sandalyeden ibaret bir şirket için uzun boylu kelemlara girmeyin , kağıdı tanıyan ve çok da ekmeğini yemiş kişilere de sallayıp boş tartışma konusu yaratmayın .
    YTD.
    Yaw bırak boş muhabbeti. Masa sandalyaden ibaretmiş miş miş. Teknik çalışmaz diyor sonra dönüyor 6 kırmazsa 4.80 diyor. İşkembeden ssllamasyon analiz kastırmayın burda. Zaten şirket için 2 masa sandalyaden ibaret diyenin borsa bilgisi ne olacak ne kadar olacak. Tamam kardeşim sen ustasın sen analistsin sen tam bir wallstreet kurdusun. Warren buffet d..şşanı yisin senin

5. Dohol satıp 30 bin lot flap aldım manyakmıyım neyim

6. Bence çok iyi fiyattan almışsın yerinde olmak isterdim.Benimde param olsa bu fiyattan alırdım.

7. Abi nolur temel olarak bu hisse nefen 10 veya 20 olmalı..yukarıdan gelmesi dışında ben sadece temel değerlendirmeyi soruyorum ki hissenin sahibi kim belli değil.%90a yakını dağınık ellerde...
     Alıntı Originally Posted by printaşzede Yazıyı Oku
    Bence çok iyi fiyattan almışsın yerinde olmak isterdim.Benimde param olsa bu fiyattan alırdım.

8. Spekülatif bir hisse 100 lirada olur beyaz gibi veya ieyho gibi leşde olabilir.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 244/329 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •