Sayfa 328/329 İlkİlk ... 228278318326327328329 SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. bu kagıdın derdi ne acaba...gitmemesinin sebebi ne olabilir...

Sabrın sonu selamet😊 Seçim yaklaşıyor, pandemi kısmetse bitecek ve unutmayın…beklenti her zaman peşin alınır✋Pilotumuz konuşsun…Kemerleri bağlayın…
    Yatırımcı tavsiyesi değildir…

3.  Alıntı Originally Posted by TRADER34 Yazıyı Oku
    Sabrın sonu selamet😊 Seçim yaklaşıyor, pandemi kısmetse bitecek ve unutmayın…beklenti her zaman peşin alınır✋Pilotumuz konuşsun…Kemerleri bağlayın…
    Yatırımcı tavsiyesi değildir…
    flap siyasi seçimlerle ilgili kongre yapmıyorlar sağlık tıp turizm vs araştırın veya şirketi arayın

4. hisse tavan, yaklaşık 11 gündür bir yorum yok. ya hissede kimse yok, ya da tılsım bozulmasın diye herkes sütre gerisinde pozisyonlanmış gidişatı takip ediyor.

5. bedelli ne zaman veya oldu mu acaba, bilen var mı? tşk.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Alıntı Originally Posted by mertjk Yazıyı Oku
    buralar eskiden dutluktu
    işte yorum diye ben buna derim.. eğlence , espiri dolu.. para kazanmak güzel.. ama para kazanırken eğlenmek daha güzel.. eskiden her mesajında bir biigi olmasına özen gösterirdim.. baktım ki bilgi gerekli gereksiz her yere ulaşıp kızgınlık ve nefretle geri dönüyor, paylaşmaktan vaz geçip eğlenmeye başladım..

flap a şimdilik samba yakışmayabilir ama cah cah da güzel bir dans türü

https://www.youtube.com/watch?v=NrClLLKProo
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. 2 aydır uğrayan yokmuş Bi ziyaret edeyim dedim hayırlı olur inşaALLAH

8. 12.79 satış bana yeter

Sayfa 328/329 İlkİlk ... 228278318326327328329 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •