Sayfa 171/329 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Mecnur kaç yılında Fener’de top oynamıştı be yav

2.  Alıntı Originally Posted by celal Yazıyı Oku
    Düşünce çıksın duaları yükselince insin bedduaları... Flap sahiplerine işlem yasağı gelmiş, bundan sonra hisseyi manipüle edemeyecek, istediği gibi at koşturamayacak diye ben anlıyorum. Bu haberi içeriden alanlar meydana indi, şimdi söz bende diyor, özellikle finansmanın alıcı lider olması benim için yeterli, beklenen bir bedelsiz var ki haftasına girmiş bulunuyoruz bu da benim için yeterli. Gerisi, dediğim gibi dua-beddua... Bol kazançlar...
    Kesinlikle icerden haberleri olmasina rağmen bugunki hareketi cektirdikleri fikrine katılıyorum bende.
    Benim elimde de yüklü miktar dgzte var. Bu hafta ki bültende çağrı onayı bekliyorduk ama gelmedi.içeriden haberi alanlar eksi kapattırdilar bugün hisseyi.
    Yani demek istediğim her nasil oluyorsa bu adamlar bir şekilde içeriden haberi alıyorlar.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by celal Yazıyı Oku
    Düşünce çıksın duaları yükselince insin bedduaları... Flap sahiplerine işlem yasağı gelmiş, bundan sonra hisseyi manipüle edemeyecek, istediği gibi at koşturamayacak diye ben anlıyorum. Bu haberi içeriden alanlar meydana indi, şimdi söz bende diyor, özellikle finansmanın alıcı lider olması benim için yeterli, beklenen bir bedelsiz var ki haftasına girmiş bulunuyoruz bu da benim için yeterli. Gerisi, dediğim gibi dua-beddua... Bol kazançlar...
    Yanlız işlem yasağı flapta değil beyazda bu ayrıntıyı kaçırmayın.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

En güzel tarafi günlük uzun düşen trendini tarihi hacimle kırması 5 yılda şunu gördüm böyle hacimle yükselişler afyon flap ve ihmad(ihlgm) yakışıyor

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. Kaç lotunuz var ki canınızı sıkıyorsunuz...çoktan çok azdan az düşer veya yükselir.Bırakın onlar düşünsün.

6. Benim alıp sattığım bir hisse değil ama bu haberde Ocak ayında gelmiş ve 2 yıl yasak süresinde indirim yapılmış.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Benim alıp sattığım bir hisse değil ama bu haberde Ocak ayında gelmiş ve 2 yıl yasak süresinde indirim yapılmış.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aslında iyi haber doğrumu anlamışım

8. Eslesme goren paylasırsa duacı oluruz

Sayfa 171/329 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •