Sayfa 285/329 İlkİlk ... 185235275283284285286287295 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Ulan bı kafanı kaldır artık be ! Erittin bitirdin bizi yeter artık be! Canını okudun milletin! Sana yatırım yapan insanların canını bu kadar yaktigin yetmedi mi ! Hergun beddua alıyorsun colugundan çocuğundan cikicak Allah'tan korkun biraz !

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kumar niyetine yatirim yapan alsin ama tereddütlü olan uzak dursun bütün portföyüne kaybedebilir bu FLAP ve benzeri pacavralarda! FLAP´in %95i halka acik, bunu sakin unutmayiniz!!!

Bu burada son yazim...

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az!!!
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Kismeti-Zorlu Yazıyı Oku
    Kumar niyetine yatirim yapan alsin ama tereddütlü olan uzak dursun bütün portföyüne kaybedebilir bu FLAP ve benzeri pacavralarda! FLAP´in %95i halka acik, bunu sakin unutmayiniz!!!

Bu burada son yazim...

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az!!!
    Hocam %84 halka açıklık oranı ve hissenin halka açıklık oranı ile yükselmesi çok alakalı değil bence skbnk %25 halka açık rezillere oynuyor batak denen IEYHO % 80 yaptı 1 hafta da. burada sıkıntı flap hissesinin patronları allah korkusu yok sadece ızliyorlar düşüşü destekliyorlar ky de böyle çapsız hisseleri sever atlıyor gelen giden bir bedelsiz furyası çıkardılar spk izledi millete malı kitlediler bedelsiz yapamiyorsa baz cezayi yalan haber diye millet aldıkça aşağı basiyorlar bassınlar bakalim gittiği yere kadar...Allah olanlara sabır versin tabiki bende de mevcut 2.65 den...

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu kağıdın gidişatı iyi değil maffolduk

5. İstediğiniz kadar düşürün şerefliler sizi....düştükçe ufak ufak alıma devam....

6.  Alıntı Originally Posted by yatirmci_85 Yazıyı Oku
    Hocam %84 halka açıklık oranı ve hissenin halka açıklık oranı ile yükselmesi çok alakalı değil bence skbnk %25 halka açık rezillere oynuyor batak denen IEYHO % 80 yaptı 1 hafta da. burada sıkıntı flap hissesinin patronları allah korkusu yok sadece ızliyorlar düşüşü destekliyorlar ky de böyle çapsız hisseleri sever atlıyor gelen giden bir bedelsiz furyası çıkardılar spk izledi millete malı kitlediler bedelsiz yapamiyorsa baz cezayi yalan haber diye millet aldıkça aşağı basiyorlar bassınlar bakalim gittiği yere kadar...Allah olanlara sabır versin tabiki bende de mevcut 2.65 den...

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Usta bence o yüzde 80 çıkan hisse ve hissecikler çok az veya hiç ky yok diye yada yüksek maliyetli ky var diye çıkıyor.o hisselerde bunun gibi ky olsa hayatta çıkmaz.ornek deniz.kac ay bekledim 7 den alıp 4 lere düştü sabrettim çıkmadı sabır bitince uçtu sanki beni bekler gibi su an 17 lerde.belki ben cikmasam çıkmayacakti.yani kısacası borsada çoğu hisse ky durtukleme peşinde..

7. Oyuncak oyunda kalmalı ki, oyuncu oynasın. 3-5 yılmyatar sonra yeniler gelsin. Artık alım zamanı olduğunu düşündüğümden 100 tane aldım her bir kaç günde 100 tane alırım. Düştükçe düştükçe her 5 kademede.

8.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Oyuncak oyunda kalmalı ki, oyuncu oynasın. 3-5 yılmyatar sonra yeniler gelsin. Artık alım zamanı olduğunu düşündüğümden 100 tane aldım her bir kaç günde 100 tane alırım. Düştükçe düştükçe her 5 kademede.
    kaçtı yazık oldu 100 taneyi verdim 65 e

Sayfa 285/329 İlkİlk ... 185235275283284285286287295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •