Sayfa 269/329 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Sat sat sat ytd

2. 359 kırılırsa soluksuz 350 de ytd

3. ulan bu nasıl kansızlıktır kaç yuvayı bitirdiniz be yazıklar olsun millet size yatırım yapiyo siz milleti yatırıyosunuz

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. flap günlük ortalama 5 ila 10 kademe düşer
    bu kroniktir
    nereye kadar böyle salınacağına sahip karar verir
    sonrası sert bir çıkış
    kayıpların ne kadarını geri getirir
    bilinmez
    sahip'in paşa gönlüne kalmış
    an itibariyle bu süreç devam etmekte (bana göre an için kötü olan hikaye olmamasıdır)
    bilanço kötü değil bence gelir - gider toblosunu incelerseniz geçen seneki 9 aylık döneme göre çoooooooooooooook iyi

burada soru su olmalı : bedelsiz sürecinde yasal olmayan şekilde neden ısrar edildi ? (döneceği belli olan talep
    yani kandırabilirmiyim düşüncesi)

şu an bedelsiz denemesi yapılırmı !!?
    yapılırsa nasıl bir süreç olur !!?

ben bu bedelsiz sorunun çözülmesi durumunda senedin hayat bulacağını düşünüyorum (adet artacak fiyat yarıya inecek)

başkaca yeni bir hikaye gerek,
    bu günkü konjektür kasasında nakit 5 milyon tl üzerinde nakti olan bir şirket için çok kelepir alımlar sağlayabilir

dünkü yayımlanan raporda BEYAZ a olan kefaletlerinin bitmesini vurguladılar, ben bunu çok önemsiyorum

yarın ola hayrola
    herkes aklına göre ......
    sabır, sabır, sabır...

5. Fena yakalandim nalet olsun ana paradan yarı yarıya yakın kayıp var nereden bulastim bu adı kağıda gün geçtikçe eritiyor bizi zarar 47 bin lirayi geçti.yillarca biriktirip ev almak istediğim paraydi uykularim kaçıyor bu gidişle kafaya sikicam

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by snopypasa Yazıyı Oku
    Fena yakalandim nalet olsun ana paradan yarı yarıya yakın kayıp var nereden bulastim bu adı kağıda gün geçtikçe eritiyor bizi zarar 47 bin lirayi geçti.yillarca biriktirip ev almak istediğim paraydi uykularim kaçıyor bu gidişle kafaya sikicam

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aman hocam yapmayın. Hepimiz çok zarardayız, ben 22 lerden almıştım, aldığım tutar çok değildi.
    Değmez borsa işleri böyle, sağlıktan önemli değil, eşiniz çocuğunuz aileniz önemli. Para yine kazanılır, sağlık kaybedilince geri gelmiyor.
    Kolpa bir kağıt bu. Hatamız bu kolpa kağıdı almak. Ama yine de sağlıktan önemli değil

ytd

7. Ben 17 den almıştım. %80 zarardayım.

8. sat sat sat , 3.56 3.66 3.91 seviyeleri altı tehlikelidir,4.20 üzerine atmadan senet alınmaz... AŞAĞI GELDİKÇE KÜÇÜK YATIRIMCI MAALİYET DÜŞÜRMEYE ÇALIŞTIKÇA AŞAĞI BASIYOR 3.16 A DEYECEK GİBİ DURUYOR..TAKİP EDİN ALMAYIN İŞLEM HACMİ YÜKSELEREK ÇIKIŞ YAPARSA GİREBİLRİSİNİZ ŞU AN SPEK MAL BOŞALTIYOR..BİRKAÇ GÜNDÜR AÇIĞA SATIŞ OLDUMU GÖREBİLEN VARMI ACABA?
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

Sayfa 269/329 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •