Sayfa 8/329 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 57 - 64 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Yatiyor muy mus?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Şimdi tekrar düzeltme yaptılar, bugün alanlar yararlanmayacak diye.

Siz yine bildiğinizi yapın onlar ne yaptığının farkında değil belli ki
    Kendi kaderinizi kendi fikrinizle oluşturun. Benim fikrim, benimdir. Sizlere yatırım tavsiyesi değildir. Sadece fikrimi söyleme hakkımı kullanıyorum...

3. Anlamadım zaten, yatmaması bana çok anlamsız geldi, yatmaması için bugün fiyatı 2,64 olmalıydı. Olmadığına göre yatması gerek bence, ama adamlar yatmayacak diyor.
    Kendi kaderinizi kendi fikrinizle oluşturun. Benim fikrim, benimdir. Sizlere yatırım tavsiyesi değildir. Sadece fikrimi söyleme hakkımı kullanıyorum...

4. Ben iş bankası kullanıyorum sabah hesabıma geçmişti

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,067
    Bırakın da tavana gitsin

6.  Alıntı Originally Posted by Borusanli Yazıyı Oku
    Ben iş bankası kullanıyorum sabah hesabıma geçmişti

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    anladım.

çok saçma oldu o zaman böyle, çünkü bugün 3 TL den alanlar Cuma sabahı bir kalkacak 2,64

Anlamsız resmen , aklıma yatmıyor

7. Aracı kurumu aradığımda müşteri temsilcisi arkadaş yardımcı oldu. Hisse adedini hesaplayıp (%25 bedelsiz olduğu için 0.25 x elinizdeki hisse adedi) "şu kadarı hesabınıza geçecektir" dedi. Benim şahsi görüşüm, bedelsiz sermaye artırımında para kaybetme gibi bir durum olacağını sanmıyorum çünkü bu sermaye artırımı çeşidi hisselerin fiyatı ucuzlarken adedinin artması ile gerçekleşiyor, yani hisse fiyatı eğer aynı kalırsa hiçbir değişiklik olmaması gerek.

Ben pazartesi almıştım, bende de fazladan hisse yok şu anda. Hisse adedim aynı olmasına rağmen, bugünkü fiyat dünün %9.76 üzerinde olduğu için toplam bakiyem yaklaşık olarak o oranda artmış durumda. Tam dünkü kapanış fiyatından alsaydım %9.76 artmış olacaktı.

Ben bir sorun olacağını sanmıyorum açıkçası, aldığım yanıtla tatmin oldum.
    Son düzenleme : razer; 12-07-2017 saat: 19:14.
    Forumda yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerimdir, hiçbir hisseyle ilgili al-sat tavsiyesi vermiyorum.

8. Bugun araci kurumumu aradim.Hissenin neden 2.64 den açılmadığını sordum.Bunun normal birşey olduğunu,hissenin 3 tl den primli açıldığı cevabını verdi.Bugun hisseyi alanların bedelsizden yararlanamayacagini söyledi.Cuma günü hissenin 2.64 den açılacağını söylemek konuya hakim olmadığınızı gösterir.Hisse 2.90 üzeri tutunarak güçlüyüm mesajı verdi.Ins böyle devam eder.

Sayfa 8/329 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •